Specjalista ds. Sprzedaży

Informacje

Miejsce pracy: Poniatowa
Twoje zadania:
• Obsługa Klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu w Punkcie Sprzedaży;
• Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego Spółki;
• Wspieranie bieżących działań sprzedażowych;
• Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi;
• Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych;
• Sporządzanie analiz sprzedażowych;
• Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
• Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?
• Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
• Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?
• Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?
• Masz wykształcenie min. średnie?
• Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny.