Restauracja STAROOPOLSKA

ZOBACZ NA MAPIE

Restauracja STAROOPOLSKA

ZOBACZ MENU

Restauracja STAROOPOLSKA

Restauracja STAROOPOLSKA Prawdziwa kuchnia STAROOPOLSKA przyrządzana z najlepszej jakości składników, co zapewnia niepowtarzalny smak serwowanych potraw! Idealne na spędzenie wspólnych chwil z rodziną, uroczystą kolację czy też spotkanie w gronie znajomych i przyjaciół. Wystrój lokalu nawiązuje do nastrojowych wnętrz kojarzonych z ciepłem rodzinnego ogniska. Organizujemy imprezy okolicznościowe oraz oferujemy catering.
Wesela
Cztery sale, w tym dwie na ponad 100 osób, pokoje dla gości weselnych, dania wyłącznie z naturalnych i świeżych składników, wybór menu i alkoholi – wesele w Staroopolskiej musi się udać.
Komunie
W Restauracji Staroopolskiej staramy się, żeby przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej było wyjątkowym wydarzeniem. Nasza oferta zawiera wszystkie elementy, które podkreślą odpowiednio uroczysty nastrój tego dnia.
Catering
Organizacja przyjęcia w domu lub firmie to poważne wyzwanie, dlatego chętnie zajmiemy się jego częścią kulinarną. Posiadamy odpowiednie zaplecze, świetnie wyszkoloną załogę i profesjonalny dowóz.
Stypy
W naszej restauracji zorganizujemy dla Państwa godne pożegnanie najbliższej osoby w spokojnej i nastrojowej atmosferze ze szczerym współczuciem i odpowiednią troską dla rodziny i najbliższych.
Serdecznie zapraszamy.

 

Restauracja, wesele, hotel, STAROOPOLSKA, Catering, Stypy