MocPV Fotowoltaika

ZOBACZ NA MAPIE

MocPV Fotowoltaika

MocPV Fotowoltaika

MocPV Fotowoltaika to firma kierowana przez Tomasza Pietrasa certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych (certyfikat numer OZE-E/13/000023/14). Specjalizujemy się w montażach instalacji fotowoltaicznych jak również rozwiązań wiatrowych oraz hybrydowych. Oprócz fachowego montażu wykonywanego przez doświadczoną ekipę, zapewniamy całodobowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Zajmujemy się także kompleksowym doradztwem, projektowaniem i sprzedażą zestawów PV „pod klucz”. Nasz klient indywidualny, firma czy jednostka samorządu terytorialnego może liczyć na doradztwo, pomoc w pozyskaniu dofinansowania inwestycji, przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do zgłoszenia instalacji w Zakładzie Energetycznym, uzyskania koncesji oraz tzw. „zielonych certyfikatów„.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA NAS? OTO 7 POWODÓW:

  • Wykonujemy kompletne instalacje „pod Klucz”, czyli doradzamy, projektujemy, montujemy, serwisujemy.
  • Dysponujemy przeszkoloną, doświadczona oraz dobrze zorganizowaną i wyekwipowaną ekipą monterską.
  • Zamawiając zestaw fotowoltaiczny, elektrownię wiatrową, lampę solarną lub hybrydową bezpośrednio u instalatora zapłacisz mniej, koniecznie sprawdź naszą ofertę na stronie www.
  • Nie oszczędzamy na zabezpieczeniach instalacji. komplet zabezpieczeń zawsze dostajesz w cenie zestawu. Wiemy ze fotowoltaika powinna służyć klientowi co najmniej przez 25 lat.
  • Montujemy wyłącznie produkty znanych i uznanych na świecie marek. Dzięki temu zyskasz więcej, będziesz pewien ich jakości oraz niezawodności.
  • Załatwiamy za Ciebie wszelkie formalności w lokalnym zakładzie energetycznym, pomożemy pozyskać dofinansowanie z programu „Prosument” i nie tylko.
  • Nasz Klient może liczyć na otrzymanie dodatkowe rabatu przy kolejnej, zleconej naszej firmie inwestycji.

Oferujemy współpracę na każdym etapie inwestycji – od projektu, aż po realizację, nadzór oraz serwis.  Dbamy o bardzo wysoką jakość naszej pracy, jak również podzespołów wchodzących w skład instalacji. Standardowo opieramy się na produktach uznanych marek istniejących na rynku od wielu lat, dających gwarancję ich jakości i bezproblemowego użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin naszej strony internetowej w celu zapoznania się  z naszą ofertą. 

Fotowoltaika, sklep, montaż, serwis moc pv,