MocPV Fotowoltaika

ZOBACZ NA MAPIE

Katalog firm

MocPV Fotowoltaika

MocPV Fotowoltaika

MocPV Fotowoltaika to firma kierowana przez Tomasza Pietrasa certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych (certyfikat numer OZE-E/13/000023/14). Specjalizujemy się w montażach instalacji fotowoltaicznych jak również rozwiązań wiatrowych oraz hybrydowych. Oprócz fachowego montażu wykonywanego przez doświadczoną ekipę, zapewniamy całodobowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Zajmujemy się także kompleksowym doradztwem, projektowaniem i sprzedażą zestawów PV „pod klucz”. Nasz klient indywidualny, firma czy jednostka samorządu terytorialnego może liczyć na doradztwo, pomoc w pozyskaniu dofinansowania inwestycji, przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do zgłoszenia instalacji w Zakładzie Energetycznym, uzyskania koncesji oraz tzw. „zielonych certyfikatów„.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA NAS? OTO 7 POWODÓW:

Oferujemy współpracę na każdym etapie inwestycji – od projektu, aż po realizację, nadzór oraz serwis.  Dbamy o bardzo wysoką jakość naszej pracy, jak również podzespołów wchodzących w skład instalacji. Standardowo opieramy się na produktach uznanych marek istniejących na rynku od wielu lat, dających gwarancję ich jakości i bezproblemowego użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin naszej strony internetowej w celu zapoznania się  z naszą ofertą. 

Fotowoltaika, sklep, montaż, serwis