Magnolia Dom Weselny

ZOBACZ NA MAPIE

Magnolia Dom Weselny

Magnolia Dom Weselny

Magnolia Dom Weselny to miejsce stworzone z pasji do natury, zdrowego jedzenia i błogiego relaksu. Jest miejscem w którym mogą państwo zorganizować swoje przyjęcie weselne lub okolicznościowe. Nasz obiekt usytuowany jest poza miastem w cichej , spokojne okolicy w sąsiedztwie lasów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym i wyjątkowym wydarzeniem jest organizacja wesela, komunii, czy każdej innej imprezy o charakterze rodzinnym lub firmowym. Liczy się każdy szczegół. Nasze ogromne doświadczenie w tym zakresie zaowocowało wypracowaniem najwyższych standardów. Z pełną odpowiedzialnością możemy zagwarantować, że Wasze wesele w Magnolii będzie jednym z tych przeżyć, którego nie zapomnicie nigdy.

Zależy nam by nasi goście spotykali się u nas ze wspaniałą, ciepłą atmosferą, profesjonalną i doświadczoną obsługa , oraz pełnym profesjonalizmem. Dokładamy wszelkich starań by nasi goście byli w pełni zadowoleni z poziomu naszych usług i klimatem jaki tworzymy.

Nasza piękna sala weselna posiada miejsca dla ponad 200 Państwa gości. A już lada moment uruchomimy nasze pokoje hotelowe.

Zapraszamy do kontaktu i przeżycia tego pięknego dnia w Magnolii.

Wesele, sale weselne, sala balowa, ślub, komunie, hotel, noclegi