SOKPOL KONCENTRATY

ZOBACZ NA MAPIE

SOKPOL Koncentraty

Sokpol Koncentraty Sp. z o.o. z siedzibą w Zagłobie powstała w maju 2005 roku. Zakład zlokalizowany jest na lubelskim „Powiślu”, w malowniczo położonej miejscowości Zagłoba, 15 km od Kazimierza Dolnego, w jednej z większych baz surowcowych w Polsce. W rejonie tym od kilkudziesięciu lat prowadzona jest uprawa jabłek, grusz, wiśni, porzeczek i innych owoców, stanowiących surowiec do produkcji zagęszczonych soków owocowych.

Innowacyjność
Sokpol-Koncentraty Sp. z o.o. jest nowoczesnym, dobrze zorganizowanym i wyposażonym przedsiębiorstwem produkcyjnym, posiadającym pełną infrastrukturę techniczną w postaci nowoczesnych hal produkcyjnych, magazynów, kotłowni, oczyszczalni ścieków i innych instalacji niezbędnych do prowadzenia działalności, związanej z przetwórstwem owoców i warzyw. Zakład posiada wysoko rozwinięte zaplecze technologiczne, składające się z najnowszych linii produkcyjnych oraz maszyn i urządzeń technologicznych. Firma stale inwestuje w pozyskiwanie i wdrażanie nowych technologii, dzięki czemu jakość oferowanych wyrobów odpowiada światowym standardom.

Wydajność
Firma przetwarza rocznie około 70 tys. ton owoców głównie jabłek, produkując około 15  tys. ton koncentratów owocowych, 5 tys. ton przecierów oraz 5 tys. ton soku NFC. Koncentraty, aromaty, przeciery owocowe i warzywne, produkowane w zakładzie są sprzedawane głównie do odbiorców w Polsce, Niemczech, Austrii, Anglii, Rosji, Czech, Holandii, Estonii, Szwajcarii, Norwegii, Słowacji, Szwecji oraz wielu innych krajów świata.

Firma Sokpol-Koncentraty wychodząc na przeciw wymaganiom rynku oraz dbając o dobro swoich klientów działa w oparciu o System Zarządzania Bezpieczeństwem Jakości Produkcji Żywności, zgodny z wymaganiami norm PN EN ISO 22000:2005. Wdrożenie tego systemu daje pewność, iż wszystkie zagrożenia dotyczące produkcji są rozpoznane, przeanalizowane i kontrolowane , gwarantując bezpieczeństwo zdrowotne naszych produktów, co dodatkowo potwierdzają wielokrotne analizy laboratoryjne w zakresie mikrobiologii i fizyko-chemii. Ścisły nadzór nad procesem produkcyjnym począwszy od przyjęcia surowca, aż do wyprodukowania i zapakowania, daje pewność, iż nasze wyroby są najwyższej jakości i spełniają oczekiwania klientów na całym świecie zarówno w aspekcie zdrowotnym jak i smakowym. W celu poszerzenia oferty produktowej firma zdecydowała się na przeprowadzenie niezbędnych zmian i zdobycie certyfikatów ECO, Kosher oraz FDA, które gwarantują możliwość operowania między innymi na rynku USA. Nasz priorytet to jakość i bezpieczeństwo produktów, bo tylko to pozwala zdobyć zaufanie klientów.

Sprawdź aktualne oferty pracy:

SOKPOL Koncentraty, skup owoców, aromaty, koncentraty, przeciery, soki nfc