Automatyk

Informacje

Ogłoszenie o pracę

Stanowisko: Automatyk
Lokalizacja: Opole
Dodatki: Pakiet w LuxMed, możliwość przystąpienia do programu Multisport

Szukamy osoby na stanowisko Automatyka. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Wynagrodzenie: zależy od doświadczenia

Zadania:

Diagnozowanie przyczyn usterek i naprawa linii produkcyjnych na bieżąco, zarówno pod kątem elektrycznym, jak i mechanicznym
Diagnozowanie układów automatyki PLC
Nadzór i prowadzenie prewencyjnej obsługi technicznej linii produkcyjnej
Zamawianie części zamiennych do maszyn produkcyjnych
Udział w modernizacji i usprawnieniach linii produkcyjnych
Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie techniczne (mechatronika, elektromechanik lub pokrewne)
Znajomość elementów automatyki przemysłowej, PLC oraz zagadnień mechanicznych
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)
Umiejętność programowania PLC oraz posiadanie uprawnień elektrycznych będzie dodatkowym atutem
Zaangażowanie oraz inicjatywa w podnoszeniu umiejętności zawodowych
Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym
Oferujemy:

Umowę o pracę
Pakiet benefitów w LuxMed
Możliwość przystąpienia do programu Multisport
Bogaty system premiowy