Mikrobiolog

Mikrobiolog

Informacje

MIKROBIOLOG
Zakres obowiązków:
• Analiza procesów, produktów, półproduktów oraz surowców pod kątem mikrobiologicznym
• Pobieranie materiałów do badań
• Przygotowanie w sposób zorganizowany i uporządkowany dokumentacji dotyczącej analizy mikrobiologicznej
• Ocena nowych półproduktów i wyrobów gotowych
• Wdrażanie nowych technik analiz
• Kontakt z przedstawicielami firm zajmującymi się wyposażeniem laboratoryjnym oraz z dostawcami odczynników
• Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem urządzeń laboratoryjnych oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej
• Przestrzeganie procedur i instrukcji, zapewnienie przebiegu procesów zgodnie z polityką jakościową w firmie
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe mikrobiologiczne, biologiczne bądź chemiczne, lub pokrewne
• Doświadczenia w mikrobiologii związanej z produkcją żywności
Dane dobrowolne
• Znajomość j. angielskiego
• Dobra znajomość pakietu Office
• Umiejętność podejmowania decyzji, systematyczność, odpowiedzialność, punktualność
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Chęć do stałego podnoszenia kwalifikacji, umiejętność pracy z zespołem
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej
• Motywacyjny system wynagradzania stosowny do posiadanych kwalifikacji
i doświadczenia zawodowego
• Szeroki pakiet socjalny oraz medyczny
Na podaniu prosimy o dopisanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018r. Poz. 1000 oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji.