MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

Informacje

Obowiązki:
• Utrzymywanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń, oraz instalacji produkcyjnych i pomocniczych,
• Konserwacje i naprawy układów mechanicznych w urządzeniach produkcyjnych, wymiana olejów i smarów w urządzeniach zgodnie z harmonogramem,
• Naprawa wyposażenia w budynkach biurowych i produkcyjnych,
• Usuwanie usterek zgłaszanych przez operatorów na wydziałach produkcyjnych, usuwanie awarii.
Wymagania:
• Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
Dane dobrowolne:
• Wykształcenie średnie o kierunku technik mechanik lub pokrewne,
• Umiejętności naprawy maszyn, urządzeń i instalacji, znajomość zasad działania urządzeń energetycznych,
• Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• Motywacyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet socjalny,
• Szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia,
• Wsparcie doświadczonych członków zespołu.

Na podaniu prosimy o dopisanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018r. Poz. 1000 oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Wyrażam  dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji.
Zgłoszenia zawierające CV prosimy składać  na adres:
Sokpol – Koncentraty  Sp. z o.o., Zagłoba 25 , 24-313 Wilków lub na adres mailowy koncentraty@sokpol.pl z dopiskiem na kopercie bądź w tytule wiadomości: „Mechanik maszyn i urządzeń"
Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Administratorem danych jest  Sokpol – Koncentraty Sp. z o.o.  Zagłoba 25; 24-313 Wilków. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.