SPRZEDAWCA MAGAZYNIER -BRANŻA ROLNICZA

Informacje

Firma STAMPOL z siedzibą w Opolu Lubelskim zajmująca się kompleksowym zaopatrzeniem rolnictwa poszukuje pracowników na stanowiska : Sprzedawca- doradca klienta, Magazynier.

Oczekujemy:

Dobrej znajomość branży rolniczej
Dobrej znajomość obsługi komputera
Dużej motywacji do pracy, chęci podejmowania nowych wyzwań
Dobrej organizacji pracy własnej
Mile widziana znajomość branży budowlanej

Zakres obowiązków:

Aktywna sprzedaż środków ochrony roślin, nawozów, materiałów potrzebnych do produkcji rolnej
Rozpoznawanie potrzeb klienta i zaoferowanie odpowiedniego rozwiązania w zakresie ŚOR
Przyjmowanie dostaw
Kontrola jakości i ilości produktów przychodzących jak i wychodzących z magazynu

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Pracę w zgranej ekipie
Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji (CV + list motywacyjny) .

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest PPH STAMPOL SP.J. z siedzibą w Opolu Lubelskim, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko kierownika marketu. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.