Zastępca Kierownika Centrum Dystrybucji

Informacje

Poniatowa

Twój zakres obowiązków
• Kompleksowe zarządzanie gospodarką magazynową.
• Zapewnienie sprawnego przyjmowania i wydawania wyrobów gotowych według otrzymanych dyspozycji.
• Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych, magazynowanych i wydawanych wyrobów gotowych.
• Wystawianie i archiwizowanie dokumentacji obrotu magazynowego i faktur VAT.
• Uzupełnianie dokumentacji przewozowej.
• Terminowe wyjaśnianie i rozpatrywanie reklamacji ilościowych.
• Organizacja pracy oraz motywowanie podległego zespołu.
• Nadzór nad wszystkimi obszarami funkcjonowania centrum dystrybucyjnego.
Nasze wymagania
• Min. 2 lata pracy w obszarze gospodarki magazynowej.
• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową.
• Skrupulatność, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie.
• Dobra organizacja pracy.
• Zaangażowanie, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu.
• Umiejętności zarządzania czasem pracy swoim oraz podległego zespołu.
Mile widziane
• Znajomość systemów zarządzania magazynem WMS.
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
To oferujemy
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.
• Premia.
• Pakiet prywatnej opieki medycznej.
• Rabat na firmowe produkty.
• Karta multisport.
• Dofinansowanie posiłków.