Operator maszyn i urządzeń

Informacje

Zakres obowiązków:
• Bieżąca obsługa  maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Przezbrojenia maszyn i urządzeń
• Lekkie prace serwisowe maszyn tj. wymiany uszczelek, mycie wkładów. wymienników itp.
• Kontrolowanie jakości wytworzonego produktu
• Realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych
• Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy oraz na terenie Zakładu
• Zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń
• Wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń
• Przestrzeganie przepisów BHP i p.poż
Wymagania:
• Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Dane dobrowolne:
• Wysoka kultura pracy – rzetelność, sumienność i dyspozycyjność
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
• Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi i wymiany butli gazowych
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• Wynagrodzenie zasadnicze + comiesięczna premia
• Prywatna opieka medyczna
• Nagrody za długi staż pracy
• Ubezpieczenie grupowe
• Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

Na podaniu prosimy o dopisanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018r. Poz. 1000 oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Wyrażam  dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami