Magazynier

Informacje

Magazynier
Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie wysyłek towarów do klienta
• Rozładunek i załadunek towaru zgodnie z procedurami
• Kontrola zgodności stanów magazynowych
• Dbałość o jakość towarów i wyposażenia magazynowego
• Bieżące prace porządkowe w magazynie
Wymagania:
• Umiejętność obsługi komputera i urządzeń elektronicznych
• Wysoka kultura pracy – rzetelność, sumienność, punktualność i dyspozycyjność
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
• Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi i wymiany butli gazowych(UDT)
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
• Zaangażowanie i motywacja do pracy
• Dobra organizacja pracy
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Mile widziane doświadczenie pracy na systemach WMS oraz na skanerach
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Motywacyjny system wynagradzania i szeroki pakiet socjalny
• Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

Na podaniu prosimy o dopisanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018r. Poz. 1000 oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Wyrażam  dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji.