Kierownik działu utrzymania ruchu

Informacje

Zakres obowiązków:
• Zapewnienie dostępności maszyn i urządzeń niezbędnych do utrzymania ciągłości produkcji w tym planowanie przeglądów i remontów
• Dozór nad dokumentacją techniczną urządzeń oraz maszyn w celu udostępnienia jej organom kontrolującym
• Efektywne zarządzanie podległym zespołem i infrastrukturą w oparciu o zaplanowany budżet i wskaźniki efektywności
• Nadzór nad terminowością przeglądów urządzeń podlegających UDT
• Koordynowanie wdrażania instalacji nowych maszyn i urządzeń
• Ustalenie i nadzorowanie stanu zapasu części zamiennych
• Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie przeglądów i serwisów maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych. Wyszukiwanie serwisów na rynku, synchronizowanie i nadzorowanie ich prac
• Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie wykonanych napraw

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka, budowa maszyn, mechanika i pokrewne lub doświadczenie na tym stanowisku min 3 lata
• Znajomość zagadnień elektroenergetycznych oraz automatyzacji procesów, maszyn i urządzeń
• Uprawnienia SEP energetyczne dozoru i eksploatacji
• Dobra znajomość środowiska MS Office
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym
• Umiejętność zarządzania problemami i samodzielność w podejmowaniu decyzji
• Umiejętność efektywnego planowania i delegowania zadań
• Wysokie umiejętności interpersonalne
• Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej branży FMCG
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny
• Dofinansowanie do urlopu (wczasy pod gruszą)
• Finansowy bonus świąteczny
• Możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie szkoleń i kursów