PRACOWNIK FIRMY POGRZEBOWEJ

Informacje

W związku z rozwojem naszej firmy oraz chęci podnoszenia jakości świadczonych usług, Nasza firma „PTAK” – usługi pogrzebowe poszukuje osób, które chciałyby dołączyć do Naszego zespołu.

Zadania:
- obsługa ceremonii pogrzebowych,
- obsługa samochodów firmowych,
- eksportacja zmarłych do chłodni.

Oczekiwania:
- WARUNEK KONIECZNY – BRAK NAŁOGÓW,
- prawo jazdy kat. B,
- dyspozycyjność,
- wysoka kultura osobista.
- gotowość do odbycia szkoleń

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do zakresu wykonywanej pracy,
- umowę o pracę na cały etat
- firmową odzież
- szkolenie firmowe
- 3-msc okres próbny, podczas którego stopniowo wdrożymy w system pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy osobiście na krótką, niezobowiązującą rozmowę w siedzibie firmy w celu przedstawienia dodatkowych szczegółów, odpowiedzi na ewentualne pytania dotyczące zakresu obowiązków oraz zarobków.

Kontakt pod numerem telefonu 721 – 234 – 537 - KINGA