Laborant

Informacje

Chłodnia w Łaziskach – Twardzik Sp. J. zatrudni osobę do pracy na stanowisku Laborant.

Wymagania:

wyksztalcenie średnie lub wyższe kierunkowe (technologia żywności, biologia, biotechnologia, zarządzanie jakością, towaroznawstwo i pokrewne)
wiedza i umiejętności dotyczące wykonywania badań mikrobiologicznych, odczytów, identyfikacji mikroorganizmów i interpretacji uzyskanych wyników badań
aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
umiejętność obsługi z pakietu MS Office
dokładność i rzetelność
umiejętność pracy w zespole
umiejętność analitycznego myślenia
mile widziane jest doświadczenie w pracy w laboratorium zakładowym z branży spożywczej
mile widziana jest znajomość branży spożywczej: HACCP, BRC, IFS, Norm Laboratoryjnych

Obowiązki:

wykonywanie badań mikrobiologicznych oraz jakościowych surowców, półproduktów oraz produktów gotowych
wykonywanie badań mikrobiologicznych w ramach monitoringu higieny
sporządzanie i aktualizacja dokumentacji laboratoryjnej

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres info(małpa)twardzik.com.pl lub kontakt pod numerem telefonu.