ASYSTENT KSIĘGOWEGO

Informacje

Nasze biuro zajmującą się kompleksową obsługą księgowości firm działających głównie na terenie województwa lubelskiego. Działamy na rynku od 2000 r. Naszą specjalnością jest pro-wadzenie księgowości, kadr i płac małych i średnich podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności. Staramy indywidualnie podchodzić do każdego z naszych Klientów i jego problemów finansowo-księgowych.
Asystent Księgowego- staż
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta Księgowego.

Obowiązki pracownika:

  • bieżąca analiza dokumentów firm podlegających pod nasze biuro
  • samodzielne rozwiązywanie zagadnień i problemów podatkowo-księgowych
  • bieżąca ewidencja księgowa dokumentów (dotyczy głównie księgowości uproszczonej, jednak księgi handlowe mile widziane)
  • sporządzanie deklaracji, zeznań podatkowych
  • sporządzanie list płac i ZUS
  • sporządzanie umów c-p, umów o pracę i innych dokumentów kadrowych
    Wymagania:
  • wykształcenie średnie ,mile widziane wyższe kierunkowe
  • biegła obsługa komputera
  • otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • obowiązkowość, dokładność, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • po stażu pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesującą pracę w zespole profesjonalistów