Pracownik ds. logistyki i magazynów

Informacje

Wymagamy:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
• Zdolności szybkiego uczenia się,
• Odpowiedzialności, rzetelności, uczciwości, samodzielność, kreatywność, dokładność,
• Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,
• Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu,
• Umiejętność współpracy z ludźmi,
• Umiejętności analitycznego myślenia ,
• Wysokiej kultury osobistej.
Główne zadania:
• Wypełnianie dokumentacji rozładunkowej związanej z przyjęciem towarów, obsługa programu magazynowego,
• Przygotowywanie raportów oraz zestawień,
• Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów rozliczeniowych (faktury, rachunki, rozliczenia)
• Planowanie oraz koordynacja dostaw i zamówień,
• Nadzór nad terminowym obiegiem dokumentów
Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie,
• Umowa o pracę ,
• Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego.