ALKAM Hurtownia Granitów Opole Lubelskie

ZOBACZ NA MAPIE

ALKAM Hurtownia Granitów Opole Lubelskie

ALKAM Hurtownia Granitów Opole Lubelskie

ALKAM Hurtownia Granitów Opole Lubelskie Firma ALKAM oferuje Państwu płyty granitowe i marmurowe, surowe i polerowane w grubościach budowlanych i nagrobkowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przyjmujemy także zlecenia na usługowe cięcie bloków granitowych oraz obróbkę powierzchni płyt – polerowanie, płomieniowanie, szczotkowanie, patynowanie.

Płyty granitowe

Dostępne w naszej ofercie płyty z granitu mogą stanowić wyposażenie zarówno na zewnątrz budynków jak w i pomieszczeniach mieszkalnych. Wykorzystane jako materiał na schody wejściowe lub posadzkę balkonową, są odporne na oddziaływanie czynników mechanicznych i temperaturowych. Oprócz bogactwa faktur i ciekawych kolorów dodatkowym atutem naturalnego kamienia jest jego łatwość w pielęgnacji i czyszczeniu.

Płyty marmurowe

Zastosowane w mieszkaniu płyty marmurowe zapewniają elegancki wygląd salonu, kuchni bądź łazienki. Sam marmur, przez wzgląd na jego walory, idealnie nadaje się na posadzki podłogowe, schody, bądź obudowę kominka. Podatny na obróbkę jest najczęściej wybieranym surowcem pod blaty i parapety. Bardzo efektowny może stanowić motyw przewodni wnętrza, łącząc pomieszczenia w spójną całość. Można go komponować z różnymi materiałami, w tym drewnem i metalem, uzyskując za każdym razem oryginalne aranżacje.

Oprócz produkcji własnej płyt coraz większy procent materiałów stanowią płyty oraz płytki importowane z najodleglejszych zakątków świata. Jesteśmy w stanie na bieżąco zrealizować każde zapotrzebowanie klienta odnośnie grubości oraz wielkości płyt.

Do dyspozycji posiadamy własny transport krajowy, samochody o różnych gabarytach, a także z HDS, co przekłada się na elastyczne warunki świadczenia usług w zakresie ilości przewożonego materiału, a także na krótszy czas realizacji i bezpośredniego dowozu do klienta hurtowego.

Nasza Oferta:

  • parapety z kamienia
  • schody granitowe
  • blaty kuchenne granitowe
  • blaty łazienkowe
  • elementy kominkowe
  • płytki granitowe
  • kostka granitowa
  • nagrobki
  • inne wyroby

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

ALKAM, Hurtownia granitów,