Racy Mind

ZOBACZ NA MAPIE

Racy Mind

Racy Mind jest małym zespołem ludzi specjalizującym się w tworzeniu stron www oraz w kreowaniu identyfikacji wizualnej w internecie. Naszym naturalnym środowiskiem pracy jest internet.

Strony internetowe tworzymy od blisko 10 lat. Śledzimy na bieżąco trendy i nowe rozwiązania w świecie stron www.

Realizując projekt dla klienta zapewniamy optymalizację SEO, dzięki temu tworzymy mocne fundamenty pod skuteczne pozycjonowanie serwisu w Google. Dodatkowo zapewniamy gwarancję na wykonane przez nas prace. Jeżeli jakimś cudem okaże się, że popełniliśmy błąd (nikt nie jest nieomylny, prawda?), naprawimy go nieodpłatnie.

Dla zainteresowanych zapewniamy również wsparcie po wykonaniu zlecenia, a więc na twoje życzenie możemy zapewnić ci wsparcie techniczne przy prowadzeniu serwisu.

Dla każdego klienta tworzymy instrukcje obsługi strony i w razie problemów pomagamy.

Dzięki temu, że jesteśmy małym zespołem podchodzimy do klienta zawsze indywidualnie. Nigdy nie zostaniesz potraktowany „szablonowo”. Liczne referencje od naszych klientów są dla nas najlepszą formą reklamy.

Dla właścicieli firm z powiatu opolskiego i jednocześnie użytkowników OpolskiBiznes.pl oferujemy 5% RABATU. Wystarczy podać hasło „OPOLSKI BIZNES” podczas składania zapytania / oferty.

projektowanie logo | tworzenie stron www | projekty wizytówek