MiR UBEZPIECZENIA Opole Lubelskie

ZOBACZ NA MAPIE

MiR UBEZPIECZENIA Opole Lubelskie

MiR UBEZPIECZENIA Opole Lubelskie

Nasza  multiagencja ubezpieczeniowa MiR UBEZPIECZENIA Opole Lubelskie  jest jedną z największych w Powiecie Opolskim. Obsługujemy kilkaset klientów rocznie. Nasza agencja ubezpieczeniowa specjalizuje się w dobieraniu najkorzystniejszych ubezpieczeń, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

Naszymi partnerami na rynku ubezpieczeń są:

PZU ERGO Hestia  Allianz  Warta  Generali  HDI  GOTHAR  Link4 Compensa  Liberty Direct  AXA Direct Aviva  MTU Interrisk  Uniqa TUW  You Can Drive  Gefion  Proama  Macif Reso BTA Balcia TUZ

Specjalizujemy się w sprzedaży następujących ubezpieczeń:

  • samochodowe
  • finansowe
  • dla firm
  • na życie
  • majątkowe
  • turystyczne

Starannie śledzimy ofertę towarzystw ubezpieczeniowych jakie w swojej ofercie posiadają towarzystwa ubezpieczeń w szczególności są to ubezpieczenia komunikacyjne głównie tanie ubezpieczenie OC dzięki temu nie musisz już szukać niskiej stawki za ubezpieczenie OC, AC wystarczy że przejdziesz do jednego z naszych punktów lub zadzwonisz i obliczymy dla Ciebie najtańszą składkę OC i Autocasco. Wypowiadamy umowy z poprzednich zakładów ubezpieczeń,  przenosimy zniżki z poprzednich zakładów, negocjujemy oferty, przypominamy o zbliżających się ratach oraz kończących się polisach telefonicznie, podamy też  najkorzystniejszej stawki ubezpieczenia OC na kolejny rok.

Już nie musisz szukać! Wszystkie sprawy załatwisz osobiście w jednym miejscu w przy kawie w sympatycznej atmosferze oraz profesjonalnej obsłudze.

Oferujemy możliwość tłumaczenia dokumentów do rejestracji samochodu sprowadzonego z zagranicy na miejscu.

Do każdej polisy miły gadżet.

Czynne:
Poniedziałek  8:00-17:00
Wtorek             8:00-17:00
Środa                 8:00-17:00
Czwartek        8:00-17:00
Piątek                8:00-17:00

Zapraszamy do  naszego biura w Opolu Lubelskim.

Agencja ubezpieczeniowa, dom, samochod