CEL 1 PaintBall w Józefowie nad Wisłą

ZOBACZ NA MAPIE

CEL 1 PaintBall w Józefowie nad Wisłą

CEL 1 PaintBall w Józefowie nad Wisłą

CEL 1 PaintBall w Józefowie nad Wisłą To miejsce która zapewni Wam najlepszą zabawę.
Posiadamy ogromne i urozmaicone pole, dzięki czemu może bawić się nawet do 20 osób jednorazowo.

Nasza oferta:

  • 20 sztuk markerów do strzelania
  • bardzo duży tor z przeszkodami
  • posiadamy rozbudowaną bazę noclegową
  • możliwość urozmaicenia o spływy kajakowe i przejażdżki rowerowe
  • doskonale rozumiemy potrzebę rozrywki dlatego jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę od 18stki po wieczór kawalerski czy też urodziny
  • mamy stroje oraz maski dla Twojego komfortu

CEL 1 PaintBall w Józefowie nad Wisłą Opis rozgrywki:

Dwie drużyny przygotowują się do bitwy paintballowej. Każda chce wygrać i nie podda się, dopóki nie osiągnie celu. Uczucie rywalizacji towarzyszy wszystkim od momentu założenia stroju i wzięcia markerów do ręki. To nie przelewki – turniej właśnie się rozpoczął i rośli panowie z ojców, mężów i pracowników firm zamieniają się w głodnych zwycięstwa żołnierzy.

Zespoły już ustawiły się do wejścia na boisko. Słychać żarty i śmiechy, ale w każdym z nich buzuje adrenalina. Powoli zaczynają przycichać i zaczyna się chwila skupienia. Każdy przypomina sobie najlepsze zagrania, elementy strategii i znane tylko sobie chwyty. Doświadczenie ma tu całkiem dużo do rzeczy. Ale są wśród nich również nowicjusze. Łatwo ich odróżnić od reszty. Jeden nerwowo zaciera ręce i wyraźnie widać skupienie na jego twarzy. Zapytany chwilę wcześniej czego się spodziewa, odpowiedział tylko – „Ostrej walki”.

No to zaczynamy!

Drużyny na miejsca i wystartowały. Niektórzy od razu zaczynają agresywniej – słychać wystrzały i okrzyki pierwszych trafionych markerowymi kulami. Pierwsza faza malowanie przeciwników farbą została wykonana. Teraz zaczynają się zagrania strategiczne. Niektórzy zaczęli od ustawienia się na dobrej pozycji. Wymierz, cel i pal! Kolejny zawodnik odpada z gry. Kule śmigają na lewo i prawo, to prawdziwa wojna! Ci najbardziej zdeterminowani są gotowi na przewroty, uskoki i zwroty rodem z filmów Bruce’a Lee. Z czasem drużyny coraz bardziej się przerzedzają. Kto zwycięży? Tym razem o dziwo mniej doświadczona drużyna „Komando”. Mniej doświadczona, ale dużo bardziej zdeterminowana.

To nie koniec militarnych rozgrywek. To dopiero pierwsza rozgrywka, a do mety wciąż daleko. „Komando” wygrali bitwę, ale nie wojnę. Wygrają bardziej zdeterminowani czy ci, którzy oszczędzają siły, aby dotrwać do końca? Czas pokaże. Pogoda zmienia się i słoneczna aura ustępuję chmurom, z których za chwilę lunie deszcz. Ale czy komuś to przeszkadza? Trzeba być przygotowanym na każdą opcję, a ślizganie się po trawie i tarzanie po mokrym boisku też ma swoje uroki. A Ty, jaką strategię byś wybrał?

Każdy z uczestników otrzymuje od nas pełne wyposażenie, które osłoni ciało i twarz oraz pozwoli wziąć udział w niezapomnianej zabawie. Do dyspozycji graczy oddajemy więc kombinezon, maskę, marker oraz kulki. Posiadamy 20 markerów marki Tippmann.

Cena gry – paintball/speedball (200 kulek / osoba):

  • 60 zł/os. – dla grup do 15 osób (min.8 osób)
  • 50 zł/os. – dla grup od 16 do 30 osób
  • 40 zł/os. – dla grup powyżej 30 osób
  • kolejne 100 kulek: 15 zł

W cenie zapewniamy: kombinezon, maskę, butlę i marker oraz kulki, pole do gry.

Jeżeli chcesz postrzelać i poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy zapraszamy.
Twój mundur oraz broń czekają! PAINTBALL czeka!

Śledź naszego Facebooka żeby być na bieżąco:

Paintball, sport, rekreacja