Transport Produktów Spożywczych PAWTRANS ®

ZOBACZ NA MAPIE

Katalog firm

Transport Produktów Spożywczych PAWTRANS ®

Transport Produktów Spożywczych PAWTRANS ®

Transport Produktów Spożywczych PAWTRANS ® Działamy na rynku od 1982 roku. Rozpoczynaliśmy jako mała firma z wielkimi aspiracjami. Już wtedy postanowiliśmy, że naszym podstawowym zadaniem będzie dostarczanie Klientom bezspornie wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Dziś nasz holding działa na terenie całej Europy, a wartość naszych usług znają nie tylko klienci i kontrahenci  z Polski, ale także z wielu krajów Starego Kontynentu.

TRANSPORT:

Jako jeden z czołowych polskich przewoźników, specjalizujących się w transporcie żywności płynnej, oferujemy najwyższej jakości usługi. Wykwalifikowany personel, flota ekologicznych i nowoczesnych zestawów transportowych oraz stosowane systemy telematyczne to czynniki, dzięki którym realizujemy nawet najbardziej wymagające zadania.

Możliwości transportu PAWTRANS w liczbach:

FLOTA:

Nowoczesna i ekologiczna flota to jeden z wielu atutów PAWTRANS, które wpływają bezpośrednio na jakość usług i zadowolenie naszych klientów.

CIĄGNIKI SIODŁOWE:

MERCEDES ACTROS MP4 -141 szt

VOLVO FH 14 – 37

CYSTERNY:

FELDBINDER – 130 SZT
MAGYAR – 50 SZT

Wszystkie naczepy spełniają najwyższe wymogi niezbędne przy przewozie artykułów spożywczych zgodnie z konwencją ATP oraz:

Część taboru (zarówno ciągniki siodłowe jak i naczepy cysterny) przystosowana jest do przewozu towarów ADR.

Śledź naszego Facebooka żeby być na bieżąco:

Transport Produktów Spożywczych PAWTRANS, spedycja, transport międzynarodowy