KRÓWKI z Opola Lubelskiego

ZOBACZ NA MAPIE

KRÓWKI z Opola Lubelskiego

KRÓWKI z Opola Lubelskiego

Cukierki „KRÓWKI z Opola Lubelskiego” są jednymi z najstarszych i najbardziej cenionych polskich słodyczy. Tradycja wyrobu tych wyśmienitych łakoci w Opolu Lubelskim sięga początku lat 50-tych ubiegłego wieku. Krówki przez Nas produkowane nadal powstają według dawnej receptury. Baza najwyższej jakości mleka, śmietany, cukru i syropu glukozowego. Uzyskanie finezyjnego smaku oraz charakterystycznej „łezki” wewnątrz cukierka wymaga oprócz naturalnych surowców wielu pracochłonnych zabiegów przy gotowaniu mlecznej masy, ręcznego krojenia i zawijania oraz przestrzegania ścisłych rygorów technologiczno-sanitarnych.

W firmie jest wdrożony i udokumentowany system HACCP, BRC i IFS. Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej przyznało nam prawo do używania Przekreślonego Kłosa jako znaku żywności bezglutenowej.

Powyższe starania, prowadzenie badań laboratoryjnych i stała troska o podnoszenie jakości pozwoliły zaistnieć firmie na bardzo wymagających rynkach:  Kanady, Stanów Zjednoczonych, Arabii Saudyjskiej i Włoch.
Sprzedaż krajowa prowadzona jest w oparciu o współpracę z przedstawicielami handlowymi, producentami ciast oraz sieciami handlowymi.
Zapraszamy do zakupów w Naszym sklepie oraz przez stronę internetową.

Krówki, słodycze, wyroby lokalne