Gabinet Trychologiczny mgr Magdalena Kołodziejczyk

ZOBACZ NA MAPIE

Gabinet Trychologiczny mgr Magdalena Kołodziejczyk

Gabinet Trychologiczny mgr Magdalena Kołodziejczyk

Gabinet Trychologiczny mgr Magdalena Kołodziejczyk Trychologia to dział dermatologii zajmujący się analizowaniem, diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry głowy i włosów. Jest dziedziną interdyscyplinarną ponieważ do rozpoznawania i rozwiązywania problemów owłosionej skóry głowy potrzebna jest znajomość z zakresu wielu dziedzin tj. dermatologia, endokrynologia, psychologia, diagnostyka, kosmetologia czy fryzjerstwo.

Jestem trychologiem i dietetykiem.
Pomysł założenia gabinetu trychologicznego zrodził się podczas studiów magisterskich. Ta specjalizacja stała się na tyle moją pasją, iż postanowiłam rozwijać ją podczas studiów doktoranckich oraz prowadzonych badań naukowych. Całą zebraną wiedzą oraz doświadczeniem dzielę się w mojej codziennej pracy.

Specyfika zabiegów polega na łączeniu ze sobą różnych metod zabiegowych tj. elektroterapia, laseroterapia, infuzja tlenowa, radiofrekwencja dwubiegunowa z odpowiednio dobranymi preparatami trychologicznymi.
Personalizowany zabieg trychologiczny obejmuje: oczyszczanie skóry głowy peelingiem, dwie metody zabiegowe połączone z wykorzystaniem preparatów trychologicznych dobranych do konkretnego schorzenia oraz masaż skóry głowy.

W ofercie znajdują się następujące zabiegi:

  • zabieg hamujący wypadanie włosów
  • zabieg stymulujący wzrost nowych włosów
  • zabieg przeciwłojotokowy
  • zabieg przeciwłupieżowy
  • zabieg łagodzący podrażnioną skórę głowy
  • zabieg łagodzący objawy łojotokowego zapalenia skóry
  • zabieg łagodzący objawy łuszczycy

Preparaty, na których pracuję to m.in. dermokosmetyki firmy Alcantara, Mediceuticals, preparaty trychologiczne Innovatis oraz nutriceutyki Nourkrin® inClinic.

Spotkajmy się na konsultacji lub zabiegu w gabinecie. Tutaj możesz poczuć się komfortowo i zapomnieć o codziennych problemach i troskach.

Gabinet Trychologiczny, Magdalena Kołodziejczyk, trycholog, trychologia, skóra głowy, badania, badanie, magda, kołodziejczyk