Barbershop Kozak

ZOBACZ NA MAPIE

Barbershop Kozak

Barbershop Kozak

Barbershop Kozak powstał w wyniku podążania za pasją i pragnieniem stworzenia idealnego z punktu widzenia klientów salonu. Do osiągnięcia celu posłużyło doświadczenie zebrane podczas długoletniej pracy w branży. Umożliwiła ona obserwację i analizę potrzeb i wymagań osób przychodzących do salonów barberskich. Chcemy, by Barbershop Kozak był przyjaznym klientom miejscem pozytywnej metamorfozy.

Właścicielka salonu pasjonuje się strzyżeniem i całkowicie się mu oddaje, rozwijając swoje umiejętności przy każdej możliwej okazji. Liczne przebyte szkolenia podkreślają profesjonalne podejście do zawodu oraz troskę o jak najlepszy efekt końcowy pracy z klientem. Kwalifikacje właścicielki potwierdzają certyfikaty z kursów: „Strzyżenie z technikami dopasowania fryzury do kształtu twarzy” w znakomitym salonie Cynarski, MR. Barber w renomowanej szkole HairXtend Poland, kurs depilacji twarzy w Lycon Cosmetics, kurs BaBylissPro z najnowszych technik strzyżeń, stylizacji fryzur męskich i zarostu.

Naszym klientom oferujemy:

  • strzyżenie męskie i dziecięce
  • trymowanie brody
  • golenie królewskie
  • depilację twarzy systemem Lycon
  • tonowanie siwizny

Pierwszorzędnym celem działalności Barbershop Kozak jest pozytywna odmiana wizerunku osób przychodzących do salonu. Fryzura stanowi bardzo ważny, a często zaniedbywany element ogólnej prezencji mężczyzny. Odpowiednie dobranie cięcia do kształtu twarzy oraz do osobowości klienta ma niebagatelny wpływ na jego stan ducha i samoocenę przez długi czas po wyjściu z salonu. Największą satysfakcję daje nam zadowolenie malujące się na twarzy patrzącej w swoje odbicie w lustrze. Dlatego nasi klienci mogą być pewni, że dołożymy wszelkich starań, by spełnić, a nawet przerosnąć ich oczekiwania.

Zarost wpasowuje się w styl wielu mężczyzn i ma swoje grono entuzjastów. Mając w sobie sporą dozę perfekcjonizmu, o zarost naszych klientów dbamy szczególnie skrupulatnie, szanując przy tym preferencje klientów oraz zasady doboru kształtu brody do kształtu twarzy. Dzięki temu nasi stali bywalcy mogą poszczycić się idealnymi, misternie wystylizowanymi brodami, które po zabiegach w Barbershop Kozak są łatwiejsze do utrzymania w domowych warunkach.

Panowie, nie zaniedbujcie się! Zasługujecie na najlepszą możliwą wersję siebie.

Zapraszamy do salonu i do śledzenia naszego Facebooka.

Fryzjer, fryzjer męski, kozak, barbershop, golenie, golibroda