PSTRĄG PUSTELNIA

ZOBACZ NA MAPIE

PSTRĄG PUSTELNIA

PSTRĄG PUSTELNIA to rodzinna firma założona przez Halinę i Zygmunta Daczków w 1994r. Swoją pasją do hodowli ryb zarazili córkę Annę. Dziś hodowlę prowadzi kolejne pokolenie- Anna i Sebastian Pyć, hołdując wypracowanym przez blisko 20 lat zasadom odnośnie jakości i dbałości o serwowane ryby. Gospodarstwo obejmuje zarówno stawy karpiowe, wyglądem przypominające jeziora, jak i stawy pstrągowe podobne do wartkiej rzeki.
Ryby to nasza pasja, codzienny trud i inspiracja. Sami chcemy żyć zdrowo, aktywnie i w pełni korzystać z życia. Cenimy produkty, o których wiemy skąd pochodzą, są niezmienne od lat. Uważamy, że to właśnie jest silną stroną naszych produktów i fundament na przyszłość. Gospodarstwo rybackie leży w odległości zaledwie 20km od malowniczego Kazimierza Dolnego, miasta artystów, jak i Nałęczowa, ostoi zdrowia i spokoju. Dla nas to wyzwanie, aby na co dzień sprostać wymaganiom stawianym przez restauratorów, co czynimy od szeregu lat. Za to z ogromną satysfakcją i dumą możemy Państwa zaprosić do kazimierskich i nałęczowskich restauracji na świeże pstrągi i inne ryby.
Jednym słowem: zapraszamy w okolice Opola Lubelskiego po świeże ryby do ucztowania w domu, a do okolicznych restauracji na już przyrządzone.
Zapraszamy serdecznie.

Ryby, pstrąg, pstrąg pustelnia, gospodarstwo rybackie