PYSZNA KUCHNIA Kuchnia na Wynos

ZOBACZ NA MAPIE

PYSZNA KUCHNIA Kuchnia na Wynos

ZOBACZ MENU

PYSZNA KUCHNIA Kuchnia na Wynos

PYSZNA KUCHNIA Kuchnia na Wynos Jesteśmy młodą firmą, ale z bardzo doświadczonym i wykwalifikowanym personelem. Kuchnia, którą Państwu oferujemy opiera się w dużej mierze na tradycyjnej kuchni polskiej.

Nie masz pomysłu ani czasu na codzienne gotowanie?!

Chcesz zjeść dobry, domowy obiad?!
Nie lubisz zmywać po obiedzie?!
U nas zjesz nie tylko zdrowy posiłek, ale będzie to danie , którym w końcu najesz się do syta!

Nasza propozycja to danie smaczne, świeże i niedrogie. „OBIADY NA TELEFON” to dostawy pełnowartościowych dań obiadowych do biur, firm i klientów indywidualnych.

Co wyróżnia nasze wyroby od innych:

– Nie robimy ich w dużych ilościach TYLKO pod zamówienie, dlatego wszystko jest świeże i nie rozmrażane oraz nie zalega na naszych półkach.
– Korzystamy wyłącznie z naturalnych, świeżych produktów wysokiej jakości, oferowanych przez zaufanych oraz dobrze nam znanych dostawców co jest uwarunkowane ceną naszych wyrobów.
(W naszych wyrobach jest wszystko co powinno się w nich znajdować)
– Nie jesteśmy pośrednikiem w sprzedaży tylko producentem.

U nas można zamówić jedzenie na dowóz, które będzie smaczne oraz ciepłe!Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę cateringową różnych imprez okolicznościowych z odpowiednim wyprzedzeniem. Zajmujemy się dostarczaniem posiłków do firm i instytucji. Organizujemy codzienne wyżywienie dla pracowników firm oraz klientów indywidualnych. Istnieje również możliwość zamawiania posiłków na wybrane dni tygodnia oraz w wybranych ilościach. Oferujemy domowe jedzenie, dania gorące i zimne, przekąski, sałatki i napoje.

Zapewniamy catering w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Restauracja, jedzenie na telefon