TOMSTAREK Pieczarka Lubelska

ZOBACZ NA MAPIE

TOMSTAREK Pieczarka Lubelska

TOMSTAREK Pieczarka Lubelska

TOMSTAREK Pieczarka Lubelska działa od 2013 roku. Nasza pieczarkarnia zlokalizowana jest w Osinach w województwie lubelskim. Dysponujemy 18 halami produkcyjnymi. Łączna powierzchnia uprawowa, na jakiej rosną nasze pieczarki, przekracza 10 000 m2. Uprawą grzybów zajmujemy się przez cały rok. Dzięki temu świeże pieczarki mogą trafiać na stoły naszych klientów zawsze wtedy, gdy mają oni na nie ochotę. Współpracujemy z siecią handlową „Stokrotka”, gdzie znajdą Państwo nasze produkty.

Zajmujemy się całoroczną produkcją pieczarek. Grzyby uprawiane są w osiemnastu specjalnie do tego celu przygotowanych halach produkcyjnych. Nasze obiekty są nowoczesne i w pełni skomputeryzowane. Dzięki temu jesteśmy w stanie kontrolować warunki, w jakich rosną pieczarki. Dzięki dużej powierzchni uprawy jesteśmy w stanie zebrać około 220 ton świeżych pieczarek miesięcznie. Zatrudniamy duży zespół doświadczonych pracowników fizycznych, którzy zajmują się zbiorem grzybów oraz utrzymywaniem porządku w halach produkcyjnych.

Prowadzimy sprzedaż hurtową pieczarek zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Obecnie około 80% naszych grzybów trafia na stoły klientów z zagranicy. Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z kolejnymi zainteresowanymi odbiorcami. Oferujemy możliwość dowozu naszych produktów, na terenie całej Polski, a także do wybranych krajów Unii Europejskiej. Wybierając opcję transportu zorganizowanego przez naszą firmę będą mieli Państwo pewność, że grzyby trafią do miejsca docelowego szybko i bezpiecznie.

Nasza pieczarkarnia zajmuje się także konfekcjonowaniem pieczarek. Posiadamy linie do pakowania grzybów w opakowania dopasowane do potrzeb i wymagań odbiorców. Każda porcja grzybów poddawana jest kontroli jakości i dokładnie ważona. Następnie świeże pieczarki trafiają do estetycznych pojemników, które pakowane są w opakowania zbiorcze, przeznaczone do wspólnego transportu.

Zapraszamy do współpracy z pieczarkarnią TOMSTAREK zarówno firmy z województwa lubelskiego, jak i z innych części kraju oraz z zagranicy!

 

Uprawa Pieczarek, pieczarki, pieczarkarnia tom starek, tomstarek