Polifolia Producent Folii i Opakowań

ZOBACZ NA MAPIE

Katalog firm

Polifolia Producent Folii i Opakowań

Polifolia Producent Folii i Opakowań

Polifolia Producent Folii i Opakowań założona w 1995 roku Lublinie, a od 1999 roku działająca w Poniatowej, jest producentem folii do termoformowania używanych do produkcji opakowań spożywczych oraz do celów technicznych.

Zakład jest również producentem opakowań jednorazowego użytku dla przemysłu spożywczego z tworzyw sztucznych, dysponuje nowoczesnymi liniami technologicznymi do produkcji opakowań metodą termoformowania,  drukowania metodą suchego offsetu, sleevowania  ,,zdobienia” opakowań rękawami z folii termokurczliwej (sleev), etykietowania opakowań.

Wśród naszych klientów znajdują się główni producenci opakowań spożywczych w Polsce, a także firmy zagraniczne m.in. z Niemiec, Litwy, Ukrainy, Białorusi, Czech, Anglii, Grecji, Słowacji.

Priorytetem firmy jest spełnienie wysokich wymagań jakościowych stawianych przez klientów i zagwarantowanie bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobów, czego wyrazem jest wprowadzenie Systemu Zarządzania Jakością i bezpieczeństwem zdrowotnym ISO 9001:2008 / ISO 22000:2005 / BRC-IOP oraz związana z tym modernizacja i powiększanie zaplecza techniczno-produkcyjnego.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony z pełną ofertą. 

 

Producent opakowań jednorazowych, folia, kubki, plastik,