Woreczki Xtend® Świeżość na dłużej

ZOBACZ NA MAPIE

Woreczki Xtend® Świeżość na dłużej

Woreczki Xtend® Świeżość na dłużej

Woreczki Xtend® Świeżość na dłużej do użytku domowego to skuteczny, prosty i bezpieczny sposób przedłużenia świeżości owoców, warzyw i ziół. Zastosowana w nich rewolucyjna technologia – wykorzystanie tzw. modyfikowanej atmosfery – sprawia, że warzywa, owoce i zioła zapakowane w woreczki Xtend®, a następnie przechowywane w lodówce, zdecydowanie wolniej podlegają naturalnym procesom psucia się żywności, a tym samym nie tracą tak szybko walorów smakowych i substancji odżywczych. To niezwykle ważne, bo w nadgniłych, popsutych warzywach i owocach rozwijają się szkodliwe dla naszego zdrowia toksyny tj. patulina. Takich produktów nie wolno jeść – chorobotwórcze toksyny występują nie tylko w widocznym, zaatakowanym np. pleśnią miejscu, ale są obecne w całym produkcie.

Jak to działa? Owoce, warzywa i zioła zapakowane w woreczki Xtend® do domowego użytku wolniej podlegają naturalnym procesom starzenia się, dzięki temu, że do woreczków doprowadzana jest odpowiednia ilość tlenu. Jednocześnie odprowadzany jest z nich dwutlenek węgla, odpowiedzialny za dojrzewanie i psucie się produktów. Woreczki uwalniają także nadmiar wilgoci. W efekcie przechowywane w woreczkach Xtend® do użytku domowego owoce, warzywa i zioła dłużej zachowują świeżość, wyśmienity smak, komplet wartości odżywczych i apetyczny wygląd. To proste i skuteczne rozwiązanie.

Bezpieczeństwo 

Przechowywanie produktów w woreczkach Xtend® jest w 100-procentach bezpieczne.
  • Woreczki nie zawierają toksyn i innych szkodliwych substancji, są pozbawione zapachu, a bezpieczeństwo ich stosowania potwierdzają normy bezpieczeństwa (BRC IOP, HACCP oraz ISO9001, ISO14001)
  • Woreczki Xtend® do użytku domowego są dopuszczone do bezpośredniego kontaktu z owocami i warzywami, zarówno świeżymi jak i mrożonymi, zgodnie z dyrektywami FDA oraz EU

WORECZKI XTEND® – ZDROWY WYBÓR

  • Pozwalają przechowywać owoce, warzywa i zioła do 9 dni w ich wyjściowej formie.
  • Ograniczają ryzyko związane ze spożywaniem produktów uszkodzonych, nadgniłych, w których rozwijają się chorobotwórcze patogeny.
  • Kupując opakowania do użytku domowego Xtend® wybierasz rozwiązanie bezpieczne, produkowane przez firmę mającą 21-letnie doświadczenie w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań związanych z chłodnictwem i kontrolowaną atmosferą.
  • To oszczędność czasu i pieniędzy – nie musisz kupować owoców i warzyw codziennie,
    możesz zrobić zakupy raz w tygodniu a dzięki odpowiednim metodom przechowywania minimalizujesz ryzyko
    psucia się i konieczności wyrzucenia produktów.

Zapraszamy do składania zamówień przez naszą stronę internetową.

 

Woreczki Xtend®, Woreczki