Brafitting Opole Lubelskie

ZOBACZ NA MAPIE

Katalog firm

Brafitting Opole Lubelskie

Brafitting Opole Lubelskie

Brafitting Opole Lubelskie to jedyna firma w powiecie opolskim, która proponuje kobietom profesjonalne dobieranie stanika do kształtu i rozmiaru piersi, a także sylwetki. Każda kobieta zasługuje na luksus – dobrze dopasowaną bieliznę, która wyszczupla, podnosi biust, podkreśla talię, odciąża kręgosłup, opóźnia starzenie się piersi oraz dodaje pewności siebie. Niestety wiele kobiet nie przykłada wagi do doboru odpowiedniego biustonosza, działając w ten sposób na swoją niekorzyść. Na szczęście z pomocą przychodzi pani Aneta – certyfikowana brafittierka – która ma ogromną wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Dla niej wybór biustonosza nie kończy się na określeniu jego rozmiaru. Pomaga ona swoim klientkom w ustaleniu:

Pani Aneta stara się przekazać całą posiadaną wiedzę, a każdą klientkę traktuje indywidualnie i wyjątkowo. Każda kobieta, która korzysta z usług sklepu może liczyć na zrozumienie, dyskrecję oraz komfort przy konsultacji, przymiarek i zakupów.

Sklep proponuje bardzo szeroki asortyment bielizny cenionych polskich i zagranicznych producentów takich jak :

Oferujemy ponad 1000 biustonoszy :

Posiadamy szeroką gamę stroi kąpielowych dla naprawdę wymagających Klientek.

Butik to miejsce profesjonalnego braffitingu w miłej atmosferze, to własnie tu poznasz swój właściwy rozmiar biustonosza i pokochasz swój biust.  Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu Braffiterki Pani Anety przeżyjesz swoja „Stanikową metamorfozę” Dobrze dobrany biustonosz to korekta piersi bez skalpela, potwierdzają to nasze Klientki. Naszym celem jest propagowanie zdrowego „Ubierania biustu” a także poszerzanie wiedzy naszych klientek jak bardzo duży wpływ na nasze życie ma dobrze dobrany biustonosz. Powiedz STOP wrzynającym się fiszbinom.  Nie odbieraj sobie pewności siebie. Zaufaj certyfikowanej brafittierce w Opolu Lubelskim. Ciesz się pięknym i zdrowym biustem.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór bielizny :

Zapraszamy do odwiedzin naszych sklepów.

1. ul. Stary Rynek 6A
2. ul. Popijarska 10 paw 5

Godziny otwarcia:
Poniedziałek  9:00-17:00
Wtorek             9:00-17:00
Środa                 9:00-17:00
Czwartek        9:00-17:00
Piątek                9:00-17:00
Sobota              9:00-13:00

 

Brafitting, biustonosz, bielizna, stanik