CENTRUM ODSZKODOWAŃ LBO EWA MAJEWSKA- SZCZUCKA

ZOBACZ NA MAPIE

Katalog firm

CENTRUM ODSZKODOWAŃ LBO EWA MAJEWSKA- SZCZUCKA

CENTRUM ODSZKODOWAŃ LBO EWA MAJEWSKA- SZCZUCKA

CENTRUM ODSZKODOWAŃ LBO EWA MAJEWSKA- SZCZUCKA Samodzielne dochodzenie odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych to z reguły „droga przez mękę”, a jej efekt często bywa niewielki. Z nami możesz liczyć na uzyskanie zdecydowanie większych kwot odszkodowań, często nawet wielokrotnie większych niż te, które można uzyskać samodzielnie od firmy ubezpieczeniowej.

My z wypadkami mamy do czynienia na co dzień. Wiemy jak sobie z tym radzić. Wystarczy, że otrzymamy Twoje upoważnienie, resztę zrobimy sami. Skutecznie i profesjonalnie.

Możesz liczyć na pomoc prawną w uzyskaniu najwyższych kwot odszkodowania, renty, zadośćuczynienia, zwrotu kosztów leczenia, na reprezentowanie przez prawnika przed firmami ubezpieczeniowymi, zapewnienie wsparcia prawnego wykwalifikowanych prawników w postępowaniu prowadzonym przez Policję i Prokuraturę, a także w procesach sądowych. Gdy jest taka potrzeba, zapewniamy pomoc psychologiczną, wsparcie procesu leczniczego i rehabilitacji. Znamy się na tym.

Współpracujemy ze specjalistami: radcami prawnymi i adwokatami, psychologami, lekarzami medycyny, biegłymi sądowymi, ale także specjalistami od skutecznych negocjacji, aby uzyskać jak największe kwoty świadczeń od firm ubezpieczeniowych już na etapie polubownym, jak najszybciej! Do każdej sprawy przydzielamy zespół najlepszych fachowców. Współpracujemy z organizacjami, które wspólnie z nami pomagają ofiarom wypadków i członkom ich rodzin.

W pierwszej kolejności ofertę kierujemy do osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych oraz w wyniku błędów medycznych, ale także pomagamy poszkodowanym w wypadkach przy pracy i wypadkach w rolnictwie, a także w przypadku szkód wynikających z pożarów i szkód powodziowych.

Koszty udziału działających na rzecz Klienta prawników i innych specjalistów są po naszej stronie.

Zakres spraw odszkodowawczych:

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Pomagamy w uzyskaniu pełnych świadczeń odszkodowawczych dla osób uczestniczących w wypadku drogowym lub ich bliskich nawet do 20 lat wstecz !!!

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI i KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ

Naszych Klientów obsługuje Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Szczucki, Lubelska 13.

Centrum odszkodowań, lbo, odszkodowania, wypadkowe, błędy medyczne, wypadek, szkody, pożarowe, pożar, powodziowe, powódź