CZAJKA Opryskiwacze Sprzedaż-Serwis

ZOBACZ NA MAPIE

Katalog firm

CZAJKA Opryskiwacze Sprzedaż-Serwis

CZAJKA Opryskiwacze Sprzedaż-Serwis

CZAJKA Opryskiwacze jest firmą o kilkunastoletniej tradycji. Siedziba firmy znajduje się w Szczekarkowie koło Wilkowa. Zajmujemy się sprzedażą głównie opryskiwaczy, ale także innych maszyn rolniczych i części zamiennych. Kilkunastoletnia tradycja, najwyższa jakość naszych produktów, dbałość o Klienta, świetnie wykształcona i wykwalifikowana kadra sprawiają że współpraca z nami to pewność i zadowolenie Klienta.
Od początku istnienia firmy, za główny swój cel obraliśmy zapewnienie maksymalnej satysfakcji Klientom, oraz kompleksowe zaspokajanie jego potrzeb poprzez dostarczanie produktów o stałej, wysokiej i gwarantowanej jakości w dobrej cenie.

STACJA KONTROLI OPRYSKIWACZY:

Prowadzimy stację kontroli opryskiwaczy zajmującą się kompleksowymi przeglądami opryskiwaczy. Oferuję bieżące naprawy i wymiany części oraz przeglądy okresowe wynikające z wymogów technicznych zawartych w Dzienniku Ustaw w zapisie o ochronie roślin uprawnych z dnia 18 grudnia 2003 roku.

SERWIS:

Profesjonalna obsługa oraz kompleksowy serwis opryskiwaczy jest dla nas jednym z najważniejszych priorytetów. Rozumiemy, że współpraca z Klientem nie kończy się na zamknięciu sprzedaży. Dlatego zapewniamy pełne wsparcie serwisowe dla każdego, kto zdecyduje się na wybór maszyn sadowniczych marki Dominiak.

Jak wygląda nasz serwis opryskiwaczy?

Realizujemy go w przemyślany sposób, sięgając po profesjonalne narzędzia:

Chcesz poznać bliżej nasze usługi serwisowe związane z maszynami sadowniczymi? Prosimy o kontakt. Napisz lub zadzwoń, by uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania.

Zapraszamy na przegląd do naszej stacji kontroli opryskiwaczy!

Opryskiwacze, serwis, sprzedaż