AGROTUR Jacek Zborzyński

ZOBACZ NA MAPIE

AGROTUR Jacek Zborzyński

AGROTUR Jacek Zborzyński

AGROTUR Jacek Zborzyński Od 1990 r. specjalizujemy się w sprzedaży ciągników i maszyn sadowniczych. Tak długi okres działalności pozwolił nam dostosować ofertę do potrzeb i oczekiwań naszego rynku. Każdy klient obsługiwany jest u nas indywidualnie, dzięki czemu dostosowujemy sprzedawane u nas maszyny do potrzeb nabywcy. Stawiając na innowacyjność, współpracujemy również z mniejszymi producentami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować sprzęt pod indywidualne zamówienie.

Współpracujemy z najbardziej znanymi producentami maszyn rolniczych, takimi jak: McCormick,Agromehanika, KranjTifone, MCMS Warka, DITTA SERIA, Krauss, Aigner, Goppel, Rinieri STIHL i Viking. Zajmujemy się także sprzedażą i serwisem pilarek, kos spalinowych i kosiarek trawnikowych renomowanej firmy STIHL i VikingPosiadamy własny transport ciężarowy, dział hydrauliki siłowej oraz autoryzowany serwis sprzedawanych przez nas maszyn. Jako nieliczni na ryku dysponujemy nowoczesnymi technologiami w dziedzinie mechanicznego zbioru owoców.

Serwis techniczny

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie remontów, napraw, przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn rolniczych.
Ponadto wykonujemy:

  • Naprawy ciągników wszystkich marek
  • Remonty i naprawy koparko – ładowarek i wózków widłowych
  • Zakuwanie węży hydraulicznych
  • Regulację końcówek wtryskiwaczy
  • Wymianę pomp wtryskowych
  • Przeglądy i naprawy opryskiwaczy
  • Serwis kosiarek, pilarek, kos spalinowych i innych produktów firmy Stihl i Viking

Nasi mechanicy regularnie uczestniczą w kursach dokształcających tak, aby na bieżąco zapoznawać się ze stałą modernizacją maszyn. Dzięki temu gwarantujemy Państwu dokładną diagnozę awarii, szybką naprawę oraz wysoką jakość usług serwisowych.

Transport

Świadczymy usługi transportowe specjalistycznym samochodem ciężarowym wyposażonym w najazd o dopuszczalnej ładowności do 5,5t.

Usługi dla rolnictwa

Posiadamy w ofercie maszynę do mechanicznego zbioru jabłek przemysłowych.
Oferujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny na nasze usługi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

maszyny rolnicze, naprawa ciągników, serwis