Agrotechnika Jakubczyk

ZOBACZ NA MAPIE

Agrotechnika Jakubczyk

Agrotechnika Jakubczyk

Agrotechnika Jakubczyk od wielu lat istnieje na rynku maszyn i narzędzi rolniczych. W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny i urządzenia tylko renomowanych i sprawdzonych producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Zdobyte doświadczenie, profesjonalizm pracowników pozwala nam precyzyjnie odpowiadać na potrzeby klientów.

W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki asortyment ręcznego i mechanicznego sprzętu ogrodniczego: kosiarki, glebogryzarki, kosy, podkaszarki, pilarki i wiele innych. Znajdziecie Państwo u nas wszystko co niezbędne do pielęgnacji ogrodu. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki STHIL

Zajmujemy się także sprzedażą części zamiennych do wszystkich ciągników, maszyn rolniczych a także części samochodowych. Na indywidualne zamówienie sprowadzimy każdą możliwą część zamienną. Wprowadziliśmy pełną gamę olejów silnikowych, hydraulicznych, przekładniowych a także szeroki asortyment środków smarnych. W sprzedaży posiadamy również filtry olejowe, paliwowe i powietrza do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych.

Zapraszamy do współpracy!

Narzędzia, rolnicze, maszyny rolnicze, części, rolnicze, rolnictwo, samochodowe, STIHL