Medycyna Estetyczna Sara Dweik

ZOBACZ NA MAPIE

Medycyna Estetyczna Sara Dweik

Medycyna Estetyczna Sara Dweik

Medycyna Estetyczna Sara Dweik zostało stworzone z myślą o pacjentach ceniących sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo podczas zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi z zakresu medycyny estetycznej zawsze były na najwyższym i światowym poziomie.

Medycyna Estetyczna Sara Dweik oferuje szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, dbając jednocześnie o wysoki standard usług oraz gwarantujemy komfortowe warunki, indywidualne podejście oraz najwyższej jakości oryginalne preparaty. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez certyfikowanego lekarza. Miejsce, w którym pasja i profesjonalizm idą w parze.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w naszych gabinetach:

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa pozwala przywrócić skórze piękny, zdrowy i młody wygląd.  Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Zabieg ten zwiększa metabolizm komórek, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Odpowiednie kombinacje substancji aktywnych dobierane indywidualnie pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie

Wypełnianie zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego

Wypełnianie bruzd i zmarszczek daje efekt natychmiastowy. Do zabiegów wykorzystywany jest kwas hialuronowy, który jest substancją fizjologiczną i biozgodną, więc bezpieczną. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po wyjściu z gabinetu medycyny estetycznej. W zależności od miejsca wypełniania, a także naturalnej mimiki osoby, która mu się poddaje efekt utrzymuje się od 8 do nawet 12 miesięcy. Skóra będzie gładka i wyraźnie odmłodzona. Ponadto można zyskać bardziej wypoczęty wyraz twarzy.

Modelowanie ust

Przywrócenie lub nadanie ustom objętości, wymodelowanie ich kształtu to zabiegi, które w dużym stopniu decydują o atrakcyjności i młodym wyglądzie twarzy. Usta po kwasie hialuronowym są jędrne, mają wyraźniejszy jednolity koloryt. W naszych gabinetach dobieramy najbardziej odpowiednią dla pacjentki metodę modelowania ust, pracujemy m.in. techniką baby doll lips, Russia lips czy liniową.

Redukcja zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej

Jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wstrzyknięcie odpowiednich, niewielkich dawek preparatu likwiduje zmarszczki (mimiczne) wywołane przez kurczenie się mięśni twarzy i zapobiega ich powstawaniu w przyszłości (działanie profilaktyczne). Twarz już po jednokrotnym zabiegu – czyli około półrocznym okresie działania toksyny botulinowej, wygląda młodziej, jest bardziej wypoczęta. Zmarszczki często ulegają spłyceniu. Jest to wynik dodatkowego działania toksyny botulinowej, polegający na tym, że gdy przez pół roku nie wykonujemy ruchów marszczących czoło czy ruchów odpowiedzialnych za „kurze łapki” skóra odpoczywa, więc po ustaniu działania preparatu tak wygląda młodziej. W ten sposób pacjent inwestuje w przyszłość dając skórze pół roku relaksu i rozluźnienia

 Wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy pozwala na podniesienie jej owalu, zwiększenie objętości, przywrócenie gęstości skórze, a nawet korekcję asymetrii, kształtu nosa czy kości policzkowych.  Tym samym możemy nimi modelować twarz bez ingerencji skalpela i przywrócić jej młodzieńcze proporcje. Zabieg wykonywany jest przy użyciu preparatu zawierającego kwas hialuronowy. Zatem ma on działania nie tylko fizyczne, wypełniające – jednocześnie stymuluje skórę i tkanki podskórne do regeneracji.

Serdecznie zapraszamy na darmowe konsultacje. 

Medycyna, estetyczna, sara, dweik,