ABJA.PL MEBLE

ZOBACZ NA MAPIE

ABJA.PL MEBLE

ABJA.PL MEBLE

ABJA.PL MEBLE to producent mebli drewnianych. Oferujemy wysokiej jakości meble stylowe: salonowe, kuchenne pokojowe, które wykonujemy z litego drewna dębowego. Proponujemy ciekawe wzornictwo z bogatą gamą kolorystyczną, oparte na autorskich projektach, które wsparte wysokim standardem wykończenia są w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Pełna kompleksowość realizowanej przez nasz zakład produkcji mebli – od surowca do produktu finalnego pozwala nam czuwać nad ich jakością na każdym etapie.

Nasza oferta:

Swoboda wyboru
To ty zdecydujesz o kolorze i tkaninie krzeseł. Dopasujesz je tak, aby doskonale pasowały do wystroju twojego wnętrza. Oferujemy pełną swobodę wyboru.

Odporne na zabrudzenia
Stosujemy tkaniny odporne na brud i plamy różnego pochodzenia. Wystarczy lekko przetrzeć wilgotną ściereczką, aby usunąć niechciane zabrudzenie, dzięki temu zawsze będą świeże i czyste.

Trwałe i wygodne
Nasze krzesła produkujemy tak, aby spełniały swoją funkcję przez kilkadziesiąt lat, ale przede wszystkim były wygodne, tym samym zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Moc drewna dębowego
Wszystkie krzesła produkujemy z litego drewna dębowego.

Zapraszamy do kontaktu i naszego salonu w Galerii Gala w Lublinie.

Śledź naszą stronę żeby być na bieżąco:

Meble, meble pod wymiar, biuro.