Pracownia Piękna Dorota Pośnik

ZOBACZ NA MAPIE

Katalog firm

Pracownia Piękna Dorota Pośnik

Pracownia Piękna Dorota Pośnik

Pracownia Piękna Dorota Pośnik  Zapraszam na makijaż dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb. Razem omówimy i dopasujemy wszystkie elementy wizażu. Warto zadbać o to, by makijaż był dopasowany do twojego typu urody i okazji. Powinien podkreślać naturalne piękno, a ukrywać mankamenty urody. Nie musisz codziennie malować się tak samo, ale ważne, żebyś w  uwzględniała kilka prostych zasad.

Makijaż dzienny
Warto dostosować go do charakteru i miejsca naszej pracy. Powinien dodawać nam odwagi, a nie być naszym ekscentrycznym wyróżnikiem. Dla każdej kobiety dobiorę odpowiedni dzienny makijaż który podkreśli umiejętnie jej urodę pewną kreską.

Makijaż wieczorowy
Makijaż wieczorowy powinien być dopasowany do stroju i typu urody kobiety. Wieczór to czas w którym mile widziane są wszystkie efekty połysku i blasku, do zastosowania także w makijażu. Drobinki brokatu na powiece pięknie rozświetlą spojrzenie w blasku świec.

Makijaż ślubny
Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać zachwycająco. Taki efekt pomaga osiągnąć odpowiednio wykonany makijaż ślubny, który powinien spełniać następujące zadania: dyskretnie i subtelnie podkreślać naturalne piękno kobiety, retuszując jej niedoskonałości oraz być jak najbardziej trwały.

 Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin w naszej Pracowni Piękna.

Makijaż, okolicznościowy, ślubny, dzienny, biznesowy, paznokcie