Pracownia Piękna Dorota Pośnik

ZOBACZ NA MAPIE

Pracownia Piękna Dorota Pośnik

Pracownia Piękna Dorota Pośnik

Pracownia Piękna Dorota Pośnik  Zapraszam na makijaż dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb. Razem omówimy i dopasujemy wszystkie elementy wizażu. Warto zadbać o to, by makijaż był dopasowany do twojego typu urody i okazji. Powinien podkreślać naturalne piękno, a ukrywać mankamenty urody. Nie musisz codziennie malować się tak samo, ale ważne, żebyś w  uwzględniała kilka prostych zasad.

Makijaż dzienny
Warto dostosować go do charakteru i miejsca naszej pracy. Powinien dodawać nam odwagi, a nie być naszym ekscentrycznym wyróżnikiem. Dla każdej kobiety dobiorę odpowiedni dzienny makijaż który podkreśli umiejętnie jej urodę pewną kreską.

Makijaż wieczorowy
Makijaż wieczorowy powinien być dopasowany do stroju i typu urody kobiety. Wieczór to czas w którym mile widziane są wszystkie efekty połysku i blasku, do zastosowania także w makijażu. Drobinki brokatu na powiece pięknie rozświetlą spojrzenie w blasku świec.

Makijaż ślubny
Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać zachwycająco. Taki efekt pomaga osiągnąć odpowiednio wykonany makijaż ślubny, który powinien spełniać następujące zadania: dyskretnie i subtelnie podkreślać naturalne piękno kobiety, retuszując jej niedoskonałości oraz być jak najbardziej trwały.

 Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin w naszej Pracowni Piękna.

Makijaż, okolicznościowy, ślubny, dzienny, biznesowy, paznokcie