ODR Poradnia Ortopedyczna Dla Dzieci

ZOBACZ NA MAPIE

Katalog firm

ODR Poradnia Ortopedyczna Dla Dzieci

ODR Poradnia Ortopedyczna

ODR Poradnia Ortopedyczna
Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej
udziela świadczeń zdrowotnych w zakresie konsultacji specjalistycznych i diagnostyki oraz leczenia zachowawczego w trybie ambulatoryjnym.

W zakresie działania poradni oprócz prowadzenia wywiadu diagnostycznego udzielane są konsultacje specjalistyczne i dokonywana jest ocena stanu zdrowia pacjenta. W trakcie prowadzonej terapii w zakresie stawów wykonuje się iniekcje diagnostyczne, nakłucia stawów oraz w razie potrzeby stosuje się do stawowe podawania leków. W warunkach ambulatoryjnych poradni wykonywane są też innowacyjne zabiegi medyczne, takie jak krioliza i PRP. W trakcie przyjęć pacjentów prowadzone są także konsultacje kwalifikacyjne przed planowanymi zabiegami operacyjnymi oraz konsultacje kontrolne po zabiegach. Nasi lekarze specjaliści przekazują w trakcie przyjęć pacjentów niezbędne informacje o schorzeniach, przebiegu ich leczenia oraz koniecznych badaniach i zabiegach, które należy wykonać.

Dodatkowo w naszej placówce posiadamy:

PRACOWNIE RTG
(zdjęcia kostne, zębowe, pantomogram, teleboczne, mammografia).

PRACOWNIA USG
(tarczycy, jamy brzusznej, piersi, ślinianek, węzłów chłonnych, jąder, przepływ naczyń, szyi, kończyn górnych, kończyn dolnych)

Ortopeda, rehabilitacja, usg