Kardiolog Opole Lubelskie VIVAMED

ZOBACZ NA MAPIE

Kardiolog Opole Lubelskie VIVAMED

Kardiolog Opole Lubelskie VIVAMED

Kardiolog Opole Lubelskie VIVAMED udziela porad w ponad siedmiu poradniach specjalistycznych, również na podstawie umowy z NFZ. Na bezpłatne konsultacje i badania dla pacjenta, wymagany jest aktualny dokument ubezpieczenia oraz skierowanie do poradni specjalistycznej, które można uzyskać u lekarza rodzinnego także w naszej przychodni medycznej VIVAMED.

Kardiologia – dziedzina w której lekarze specjaliści są zobowiązani do zapewnienia najbardziej odpowiedniej i najwyższej jakości opieki dla pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego. Jeżeli dokucza Ci np. ból w klatce piersiowej. Często odczuwasz omdlenia, lub kołatanie serca to znak że możesz potrzebować pomocy w ramach konsultacji kardiologicznej.

Nasi kardiolodzy przeprowadzą szczegółowy wywiad oraz badania aby postawić prawidłową diagnozę. Przed każdą wizytą z lekarzem kardiologiem wykonywane jest badanie EKG spoczynkowe.

Oferujemy również możliwość wykonania badania ECHO serca.

Każdy z naszych kardiologów posiada duże doświadczenie, dzięki czemu możemy świadczyć profesjonalną diagnostykę oraz leczyć choroby które obejmują zaburzenia rytmu serca, tętnic, żył i naczyń limfatycznych.

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej oraz bezpośrednio w przychodni.

Lekarz specjalista, kardiolog,