SAMET Kontenery i Pojemniki Stalowe

ZOBACZ NA MAPIE

SAMET Kontenery i Pojemniki Stalowe

SAMET Kontenery i Pojemniki stalowe

SAMET Kontenery i Pojemniki stalowe Sp. z o. o. od ponad 20 lat projektuje i produkuje różnego rodzaju kontenery, pojemniki i konstrukcje metalowe.
W naszej ofercie są między innymi kontenery stalowe otwarte, z dachem, specjalne, do pras, do segregacji odpadów, platformy, pojemniki samo-wysypujące do wózków widłowych typu TK, DL, szufle, muldy stalowe oraz inne konstrukcje metalowe.
Nasz dział projektowy oraz nowy i rozbudowany park maszynowy zapewnia profesjonalną i solidną produkcję. Wykorzystujemy tylko najlepszej jakości blachy typu standard S235, a także S355, Hardox oraz Domex. Każdy produkt jest śrutowany do pierwszego stopnia czystości. Następnie zabezpieczany antykorozyjną farbą podkładową i malowany farbą nawierzchniową w dowolnym kolorze RAL zamawianym przez klienta.

80 pracowników dba aby każdy wyrób opuszczający nasz zakład spełniał najwyższe standardy jakości, bo wierzymy że tylko taki produkt jest w stanie zadowolić klientów.
Dowodem na wysoką jakość, czyli połączenie optymalnej wytrzymałości, sprawdzonych rozwiązań technicznych oraz ładny wygląd naszych wyrobów jest szerokie grono zadowolonych kontrahentów zarówno w Polsce jak i w krajach Europy Zachodniej takich jak Dania, Szwecja, Francja, Belgia, Holandia czy Szwajcaria.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontenery, pojemniki, kosze