ETERNA INTERNET TELEWIZJA TELEFON

ZOBACZ NA MAPIE

ETERNA INTERNET TELEWIZJA TELEFON

ETERNA INTERNET TELEWIZJA TELEFON

Firma ETERNA INTERNET TELEWIZJA TELEFON powstała w 1999 roku, od 2001 roku dostarcza internet do Państwa domów. Przez wszystkie minione lata nieustannie poprawiamy standard świadczonych usług, stosując najnowsze technologie, szkoląc kadrę pracowniczą oraz wypracowując najwyższą jakość obsługi klienta. Wszystkie te działania pozwalają nam od lat cieszyć się zaufaniem wielu klientów indywidualnych, oraz poważnych instytucji i firm. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, poszerzyliśmy nasza ofertę o telefonię stacjonarną, oraz wiele nowych ofert promocyjnych dla stałych i nowych klientów. Proponujemy Państwu zapewnienie stałego profesjonalnego dostępu do Internetu.

Nie każdy wykorzystuje Internet do tego samego celu, dlatego nasza oferta dopasowuje parametry, oraz ceny do potrzeb konkretnego odbiorcy. Stały dostęp do sieci realizowany jest drogą światłowodową, przewodową, oraz radiową. Internet dostępny jest w kilku opcjach szybkościowych, każdy z nielimitowanym ilościowo i czasowo transferem danych.

ETERNA jako pierwsza w regionie uruchomiła usługę telefonu VOIP dla klientów Eterny i nie tylko. Nasza oferta skierowana jest głównie do firm i klientów indywidualnych, które chcą znacznie obniżyć koszty rozmów telefonicznych i uniezależnić się od operatorów sieci telefonii publicznej. Oferujemy Państwu kompleksową usługę związaną z VoIP. Telefonia internetowa VoIP to rozwiązanie praktycznie dla każdego. Firma ETERNA posiada bardzo szeroką ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów. Zacznij oszczędzać już dziś! Nie ważne czy prowadzisz dom czy własną firmę, VoIP zawsze pozwoli Ci na znaczną redukcję kosztów połączeń. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie wyboru, instalacji i wdrożenia telefonii internetowej VOIP w Państwa firmie lub domu. W naszej ofercie posiadamy również urządzenia do rozmów VOIP (bramka, telefon IP, router z funkcją VOIP).

Uruchomiliśmy za pomocą naszych łączy światłowodowych możliwość dostarczenia Państwu bardzo atrakcyjnej oferty na  telewizję, w skład której wchodzą wszystkie najpopularniejsze kanały oraz te dla bardziej wymagających odbiorców. Na tym polu również zapewniamy najwyższą jakość obrazu oraz dźwięku.

Zapraszamy do kontaktu.

Internet, telewizja, telefon