Stampol Środki Ochrony Roślin

ZOBACZ NA MAPIE

Stampol Środki Ochrony Roślin

Stampol Środki Ochrony Roślin

Stampol Środki Ochrony Roślin  Rodzinna firma PPH Stampol Sp. j. powstała w 1990r. Bisko 30 lat doświadczenia daje nam przewagę nad konkurencją oraz stawia nas w czołówce dystrybutorów rolnych w Polsce. Aby sprostać najnowszym trendom w rolnictwie co rok wdrażamy nowe technologie oraz procedury szkolenia pracowników. Nie brakuje nam pomysłów aby rozbudowywać naszą ofertę, a tym samych zaskakiwać i być o krok przed oczekiwaniami Klientów. Nasz personel posiada kompleksową wiedzę i zawsze służy pomocą przy wyborze odpowiedniego asortymentu z naszej bogatej oferty.

Nasza firma jest dystrybutorem czołowych producentów nawozów. Dystrybucję hurtową prowadzimy na skalę ogólnopolską, natomiast półhurt oraz detal to zasięg całego województwa lubelskiego. W naszej ofercie znajdują się nawozy przede wszystkim GRUPY AZOTY, ale także POLCALC czy FRUKTUS.

Przywiązujemy ogromną wagę do jakości oferowanych produktów. Kupując u nas zawsze masz pewność najwyższej jakości.

Jesteśmy elastyczni więc idealnie potrafimy zgrać się z potrzebami naszych Klientów. Doradzimy, odpowiemy na wszystkie pytania, zaproponujemy dogodną formę płatności nawet na kredyt, udzielimy atrakcyjnych rabatów, a zakupiony towar dostarczymy do Twojego gospodarstwa. Dzięki dostępności tak bogatej oferty w jednym miejscu, pomagamy zaoszczędzić Twój czas i pieniądze!

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że posiadamy już pięć punktów sprzedaży na terenie woj lubelskiego tj. Opole Lubelskie, Karczmiska, Kraczewice, Ratoszyn oraz Łaziska. Obszar działania dystrybucji obejmuje całą Polskę. W ten sposób staramy się sprostać oczekiwaniom oraz być jak najbliżej naszych Klientów.

Nie spoczywamy jednak na dotychczasowych osiągnięciach. Mamy wiele planów i pomysłów do zrealizowania. W przyszłość chcemy stworzyć nowe punkty sprzedaży w woj. lubelskim. Naszym celem jest także budowa nowoczesnego centrum ogrodniczego.

BADANIE GLEBY

To co nas wyróżnia na rynku to z pewnością BADANIE GLEBY, które wykonujemy bezpośrednio na plantacji u Klienta. Dzięki nowoczesnej metodzie rolnicy otrzymują wynik od ręki już po 10 minutach od pobrania gleby, co daje możliwość szybkiej i skutecznej interwencji.

Od wiosny 2018 zostało wykonane ponad 1000 badań. Niestety wyniki są bardzo niepokojące, ponieważ aż 90% tych obszarów wymaga natychmiastowej interwencji. Główny problem to zakwaszenie gleb co negatywnie wpływa na dostępność NPK dla roślin oraz bardzo niską zawartość próchnicy odpowiedzialnej za dostępność między innymi azotu. Brak interwencji w stan gleby może doprowadzić do ich całkowitego wyjałowienia, wg danych prowadzonych przez środowisko naukowe może to nastąpić już w 2030 roku.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w naszych placówkach lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Śledź naszą stronę żeby być na bieżąco:

Środki ochrony roślin, nawozy, artykuły rolnicze