Restauracja „Pod Kogutem”

ZOBACZ NA MAPIE

Restauracja „Pod Kogutem”

ZOBACZ MENU

Restauracja Pod Kogutem

Restauracja Pod Kogutem to miejsce, w którym można uraczyć podniebienie wyśmienitymi smakami kuchni polskiej, skosztować aromatycznej kawy i odpocząć od zgiełku w miłej atmosferze przytulnych i ciepłych wnętrz. Restauracja zlokalizowana jest w Poniatowej przy ul. Brzozowej. Serdecznie zapraszamy.

Specjały Kuchni Polskiej

Nasi goście mają możliwość skosztowania potraw z wysokiej klasy lokalnych produktów, które przygotowujemy według tradycyjnych polskich receptur. Specjalnością restauracji są znakomite korytka mięsne, podawane z misą świeżych warzyw i sałat, a także pierogi, naleśniki, pizze i inne specjały.

Imprezy okolicznościowe

Nasza restauracja, to doskonałe miejsce do organizacji przyjęć wszelkiego rodzaju – od rodzinnych spotkań w bliskim gronie, przez eleganckie firmowe bankiety, aż do chrzcin i wesel. Posiadamy 3 eleganckie, klimatyzowane sale z udekorowanymi stołami, fachową obsługą oraz bogatym menu z wyśmienitymi potrawami.

Usługi noclegowe

Oferujemy 7 nowocześnie wyposażonych jedno-, dwu- i trzyosobowych  pokoi. Uwzględniając różne gusta i potrzeby naszych gości, zadbaliśmy aby każdy z pokoi posiadał unikatową aranżację i niepowtarzalny styl. Każdy z pokoi posiada tak samo komfortowe wyposażenie, w tym łazienkę, TV oraz dostęp do internetu.

Zapraszamy serdecznie.

Restauracja, wesele, hotel, katering, pizza