Pałac Piotrawin

ZOBACZ NA MAPIE

Katalog firm

Pałac Piotrawin

Pałac Piotrawin

Pałac Piotrawin usytuowany jest na wysokiej skarpie nad Wisłą. Stylowe, odrestaurowane wnętrza. Piękny widok z tarasu. Spokój i sąsiedztwo rezerwatu przyrody sprawia że każda chwila w naszym Pałacu jest wyjątkowa. W Pałacu znajdują się dwie sale wielofunkcyjne oraz 16 bogato wyposażonych pokoi, dających 32 miejsca noclegowe. Pałac  pozwala swoim Gościom cieszyć się odpoczynkiem w sercu rezerwatu przyrody. Kucharze serwują potrawy kuchni staropolskiej oraz dania regionalne. Szczególnym powodzeniem cieszą się smakowite skarby z pałacowej piwniczki: m.in. konfitury, dżemy, przetwory leśne, różne miody, małosolne ogórki oraz staropolskie kordiały. Sezonowo organizujemy wernisaże malarskie, wystawy, wieczory literackie oraz spotkania teatralne.

Pałac Piotrawin jest miejscem gdzie przez wieki organizowano wytworne przyjęcia i wielkie bale. Wiekowi mieszkańcy Piotrawina do dziś opowiadają, jak bawili się tu dostojni kawalerowie i eleganckie damy. Pałac Piotrawin to doskonałe miejsce na przyjęcie weselne. Romantyczne wnętrze Pałacu, jego lokalizacja i architektura stwarzają wyśmienite warunki do organizacji uroczystości weselnych.  Nasze doświadczenie w kompleksowej organizacji wesel i dbałość o szczegóły sprawiają, że każda uroczystość ma swój indywidualny charakter i jest spełnieniem marzeń Młodej Pary.
Nasze doświadczenie w kompleksowej organizacji przyjęć jak i dbałość o szczegóły sprawiają, że na długo zostaniemy w Państwa pamięci.
Organizujemy:

Nasze  doświadczenie w kompleksowej organizacji przyjęć jak i dbałość o szczegóły sprawiają, że na długo zostaniemy w Państwa pamięci.

Serdecznie zapraszamy

Śledź naszego Facebooka żeby być na bieżąco:

Restauracja, hotel, wesele