Montis Hotel & SPA

ZOBACZ NA MAPIE

Montis Hotel & SPA

Montis Hotel & SPA Trzygwiazdkowy MONTIS Hotel & SPA w Poniatowej jest z pewnością jednym z hoteli na Lubelszczyźnie, które warto odwiedzić. Butikowy charakter hotelu i spa sprawia, że czas spędzony w nim może być niezapomnianym wypoczynkiem dla dwojga. W gabinetach kosmetycznych można skorzystać z wysokiej klasy masaży oraz zabiegów kosmetycznych. Klimatyczne Spa to relaks w łaźni parowej, saunie fińskiej i dziesięcioosobowym jacuzzi.

Restauracja 

W stylowych i nowoczesnych wnętrzach restauracji MONTIS Hotel & SPA *** oferujemy szeroki wybór dań kuchni fusion oraz klasyki dań polskich i europejskich przygotowywanych w oparciu o ekologiczne produkty będące specjalnością regionu. Dzięki kontaktom z lokalnymi producentami możemy zaproponować naszym gościom pyszne wędliny, mięsa oraz świeże ryby. Jesteśmy przekonani, że usatysfakcjonujemy nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Dobór składników dań głównych, a przede wszystkim sezonowych dyktuje natura, dlatego menu restauracji będzie zmieniało się zgodnie z rytmem przyrody w naszym regionie. Z niecierpliwością czekamy na wiosenne i letnie miesiące, aby zaserwować Państwu wszystko to, co najlepsze w naszej okolicy, słynącej z licznych upraw owoców i warzyw. Koneserzy potraw lekkich i dietetycznych znajdą coś dla siebie w menu SPA. Komponowane przez naszych dietetyków potrawy stanowią uzupełnienie oferty zabiegowej Wellness.

Naturalne składniki – Pizza Poniatowa

Stawiamy wyłącznie na naturalne i oryginalne składniki. Do pizzy używamy wyłącznie włoskich oraz lokalnych produktów najlepszego pochodzenia. Sprowadzane Włoskie wędliny i sery to składowa, dzięki której powstaje smak, którego nie da się podrobić.

Najlepsza Pizza w Poniatowej!

Restauracja, wesele, hotel, Montis, Hotel & SPA, Catering, Stypy