HOTEL SŁOWIK

ZOBACZ NA MAPIE
ZOBACZ MENU

Hotel Słowik

Przytulne pokoje, doskonała kuchnia oraz atrakcje dla całej rodziny.

Zapraszamy do Hotelu Słowik usytuowanego pośród pięknej zieleni zalewu poniatowskiego. Dogodna lokalizacja, nowoczesne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe, bliskość malowniczego Kazimierza Dolnego, czynią hotel szczególnie atrakcyjnym zarówno dla poszukiwaczy atrakcji turystycznych jak i dla firm oraz Gości biznesowych.

Goście hotelu mają do dyspozycji komfortowe, klimatyzowane sale konferencyjne oraz restaurację hotelową serwującą dania kuchni polskiej z elementami europejskiej. W całym hotelu można korzystać z bezprzewodowego łącza internetowego, a dla Gości podróżujących samochodem zapewniamy bezpłatny zamykany parking. Profesjonalna i życzliwa obsługa oraz atrakcyjne ceny sprawią, że pobyt w Hotelu Słowik będzie obfitował w najwspanialsze chwile i stanie się miejscem, do którego Państwo chętnie powrócą.

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w jednym z 30 wygodnych, jasnych pokoi o powierzchni ok. 16m2. Na prośbę naszych gości do każdego z pokoi możemy wstawić dostawkę. Pokoje w naszym hotelu utrzymane są w przyjemnej jasnej kolorystyce, w zależności od umiejscowienia pokoje posiadają także balkony. Do dyspozycji naszych gości oddajemy pokoje (1-os., 2-os., 3-os., 4-os.) wszystkie posiadają własną łazienkę wyposażoną w prysznic.

Zapraszamy.

Hotel, restauracja,