Hotel Bursztynowy

ZOBACZ NA MAPIE

Hotel Bursztynowy

Hotel Bursztynowy

Hotel Bursztynowy powstał w latach 80-tych więc od wielu lat jest obecny na mapach polski. W 2009 roku przeszedł kapitalny remont który całkowicie zmienił jego wygląd wewnątrz jak i zewnątrz. Zostało między innymi dostawione kolejne piętro z pokojami o wysokim standardzie. Powstała również wielka sala balowa. Wyposażona w najlepszej klasy zestaw dźwiękowy (sufitowy) oraz system wentylacji i  klimatyzatorów mieszcząca do 200 osób. Posiada osobne wyjście na piękny zadaszony taras z widokiem na całe dorzecze Wisły. Obiekt hotelowy położony jest nad samą rzeką na wysokim prawym brzegu doliny Wisły, przy ujściu Wyżnicy, w pobliżu pd.-zach. granicy Wrzelowskiego Parku Krajobrazowego.

Hotel Bursztynowy daje Państwu gwarancję wyjątkowości. To nowo odrestaurowany obiekt, położony w miejscowości Józefów nad Wisłą. Hotel znajduje się zaledwie 60 km od Lublina oraz Ostrowca Świętokrzyskiego, 50 km od zabytkowego Sandomierza i Puław, 40 km od wyjątkowego Kazimierza Dolnego, 35km od Kraśnika oraz ok. 16km od Opola Lubelskiego czy Annopola. Pokoje hotelowe mieszczące do 50 osób charakteryzują się bardzo wysokim standardem. Każdy z pokoi wyposażony jest w nowe meble jak również zachował unikalny wygląd dzięki zastosowaniu różnorodnych elementów kolorystycznych, nowoczesnych łazienek i tv-sat. Obiekt posiada również restauracje na 40 osób. Bardzo dużą i świetnie wyposażoną kuchnię  z  wieloma innymi pomieszczeniami niezbędnymi do prowadzenia wysokiej klasy restauracji. W sezonie letnim udostępniony jest piękny zakryty i otwarty taras z widokiem na dorzecze Wisły. Posiadamy własne zejście do brzegu i port dla kajaków i łodziDodatkowym atutem jest sala „balowa” mieszcząca do 200 osób oraz sala konferencyjna „Bursztynowa” na 40 osób.

Każde z pomieszczeń jest klimatyzowane, z zainstalowanym systemem wyciągów i nawiewów oraz z sufitowym systemem nagłaśniającym. Hotel jest przystosowany do przyjmowania gości niepełnosprawnych. Malownicze położenie hotelu poza harmonijnym spokojem pozwala w pełni wykorzystać piękno dzikiej przyrody oraz okolicznych atrakcji turystycznych.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin.

Restauracja, hotel, wesele