TWARDZIK Chłodnia Łaziska

ZOBACZ NA MAPIE

TWARDZIK Chłodnia Łaziska

TWARDZIK Chłodnia Łaziska

TWARDZIK Chłodnia Łaziska. Jesteśmy producentem i eksporterem mrożonych owoców i warzyw. Nasz zakład produkcyjny, chłodnia, położony jest w południowo-wschodniej części Polski w Łaziskach koło Opola Lubelskiego. Teren ten jest ekologicznie czysty i stanowi bogatą bazę surowcową do produkcji i przetwórstwa owocowo-warzywnego.

Główną dziedziną naszej działalności jest produkcja mrożonych owoców i warzyw oraz schłodzonych owoców i pulp owocowych. Zajmujemy się również importem mrożonych warzyw.

Owoce i warzywa do naszej produkcji gromadzimy bezpośrednio od plantatorów i kierujemy je wprost do procesu produkcyjnego, dzięki czemu nie tracą one swej wartości odżywczej i zachowują wszystkie walory smakowe. Ponadto woda wykorzystywana w procesie produkcyjnym czerpana jest z własnego, krystalicznie czystego źródła – studni głębinowej.

Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były najwyższej jakości i odpowiadały wymogom klientów.

Dodatkowym naszym atutem jest fakt, iż posiadamy własny transport międzynarodowy, chłodnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć zakupione u nas towary na terenie całej Europy. Ponadto Transport Międzynarodowy jest niezależnym oddziałem naszej firmy i może świadczyć usługi transportowe. Więcej informacji dotyczących działu transportowego proszę obejrzeć w innej części naszej strony internetowej.

Zapraszamy do współpracy ! ! !

Chłodnia, przetwórnia owoców i warzyw,