Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Radosław Bartler

ZOBACZ NA MAPIE

Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Radosław Bartler

Gabinet Weterynaryjny lek.wet. Radosław Bartler

Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Radosław Bartler został założony w tej lokalizacji w 1997 roku przez mojego tatę lek. wet. Janusza Bartlera. Człowieka z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, działającego w weterynarii na terenie Opola Lubelskiego od 1977 roku.
Po ukończeniu w 2003 roku studiów na wydziale Medycyny Weterynaryjnej AR w Lublinie oraz odbyciu stażu oraz praktyk dołączyłem do pracy w gabinecie. W tym miejscu muszę podziękować mojemu tacie, bo nikt inny nie nauczyłby mnie tak wiele, poświęcając mnóstwo cierpliwości , czasu i chęci. To dzięki niemu jestem w zawodzie tym kim jestem.

Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Radosław Bartler

Od tego czasu niezmiennie służymy Państwu obaj, łącząc wieloletnie doświadczenie ze „świeżym spojrzeniem”. Praca we dwóch ma niezaprzeczalny atut – możliwość konsylium w trakcie badania. Konsylium lekarskie jest od zawsze nieodłączną częścią naszego zawodu. Jest konieczne i bardzo pomocne. Dzięki temu, że pracujemy w zespole dwuosobowym , nie muszą Państwo czekać na jego wyniki . Dostajecie to bezpośrednio przy wizycie.

W związku z faktem iż medycyna weterynaryjna jest dziedziną ciągle rozwijającą się, nasz zawód wymaga stałego szkolenia i doskonalenia. Wiemy to i rozumiemy – stąd nasze ciągłe pogłębianie wiedzy, kursy , dyskusje i konsultacje. (ileż to nocy przedyskutowaliśmy nad nowinkami weterynaryjnymi oraz trudnymi przypadkami…) Wiodącym celem naszego gabinetu jest leczenie zgodne ze sztuką weterynaryjną opartej zarówno na wieloletnim doświadczeniu jak i najnowszej wiedzy medycznej.

Od początku swego istnienia gabinet nastawiony był przede wszystkim na opiekę i leczenie zwierząt towarzyszących. Zajmujemy się zarówno szeroko pojętym lecznictwem jak i pomocą w opiece, wyborze czy zakupie zwierzaka.
Od 2015 roku współpracujemy z nowo-powstałym, specjalistycznym, weterynaryjnym laboratorium diagnostycznym dzięki czemu mamy możliwość dokładniejszej diagnostyki. Wykonujemy specjalistyczne badania na miejscu w gabinecie oraz w wspomnianym laboratorium w  tym biopsja cienkoigłowa, histopatologia, poziom hormonów, testy diagnostyczne oraz wiele wiele innych.
Od kilku lat współpracujemy z najlepszymi chirurgami, pracownikami Klinik Weterynaryjnych UP w Lublinie, zapewniamy możliwość wykonania zabiegów zarówno chirurgii miękkiej jak i ortopedycznej.
Zajmujemy się przypadkami z dziedziny interny, chirurgii, rozrodu, ortopedii, onkologii, kardiologii, dermatologii i stomatologii.

Na miejscu można również , dzięki uprzejmości świetnej, doświadczonej groomerki, skorzystać z usług strzyżenia psów i kotów.

Czynne od 10:00 do 18:00

Zapraszamy lek. wet. Radosław Bartler

Lekarz weterynarii, strzyżenie zwierząt, pies, kot, weterynarz,